Příliš velké ambice? Bagárová oznámila velkou novinu, přišla spousta hejtů!


Pro české zpěváky je jejich koncert ve vyprodané pražské O2 aréně jakousi nejvyšší metou na domácí scéně. Dlouho si na to netroufla ani Dara Rolins, a kdyby ji nepovzbudil Leoš Mareš, její koncert k padesátce by se tam v lednu zřejmě neuskutečnil. Když se vstupenky objevily v prodeji, byly údajně vyprodány za pár minut. Podobný úspěch zaznamenala v říjnu i Ewa Farna se svým koncertem ke třicítce. Nově si na svůj narozeninový koncert v největší hale troufá i Monika Bagárová.

O ambicích zpěvačky Moniky Bagárové se jistě nedá pochybovat. Už během jejího vystoupení ve známé pěvecké talentové soutěži v roce 2009 ukázala svou pěveckou vyzrálost, i když jí bylo pouhých patnáct let. Pomohlo jí skvělé rodinné zázemí s otcem, který je známý brněnský hudebník s vlastní kapelou. Monika s ním nejednou vystupovala ještě před tím, než se pokusila o štěstí v soutěži. Přestože nevyhrála, uspěla a své šance z rukou už od té doby nepustila.

V roce 2011 vydala Bagárová své první album s anglickým názvem Shining, poté následovalo několik singlů, druhé album s názvem Flashback vyšlo v roce 2017 a do třetice uvedla na trh i třetí v roce 2022, které už ale nese český název Silnější. Ale žádná z jejích písní se nestala mega hitem a nedobyla nějak výrazněji rádia. Zda je reálné 12. září 2024 vyprodat O2 arénu se nakonec uvidí. Prodej vstupenek se již spustil a s ním, klasicky, i polemika na sociálních sítích.

Monika má téměř milion fanoušků na sociálních sítích, ale ne všichni jsou i nadšeni její tvorbou, sledují spíše její soukromí. Potvrdila to samá sledovatelka poznámkou, že má ráda jen její tři písničky. „Myslím, že o skromnosti je začít na malých scénách a zjistit, kolik lidí přijde ,“ vzkázal Monice někdo z řad skeptiků. Mnozí si myslí, že se opakuje po Ewe Farné. „Hlavně dobře vypadat a být aktivní na IG… O ten zpěv už tak moc nejde,“ natvrdo to napsala jedna sledovatelka a našla i podporovatele. „Troufalost, asi možná dobrý výběr hostů, ale sama by na to neměla,“ zhodnotila drze další. Monika se spojila s ostříleným promotérem Leošem Marešem, což by jí mohlo hodně pomoci, ačkoli i ten se dočkal v komentářích pár tvrdých poznámek o tom, jak se „potřebuje nabalit“. Nezůstává nic jiného, ​​než nepřejícím v září vytřít zrak vyprodanou O2 arénou.