Příliš sebekritická Eva Burešová: V culíku a nenalíčená si připadá jak Štěpán Kozub

Je krásná, je talentovaná, je určitě skvělá máma a přesto o sobě dokáže říct, že si připadá jako Štěpán Kozub. Eva Burešová pobavila své fanoušky svým posledním příspěvkem. V něm se fanouškům pochlubila výletem na rozhlednu, který absolvovala se svým přítelem Přemkem Forejtem a malým Tristanem.

Výšlap na rozhlednu jí ale dost zmohl. „Můžu odehrát sto představení za sebou. Skákat, běhat, tančit, křičet, zpívat a nepoznáte to na mě. Pak mě vezmete na krátkou procházku na rozhlednu… Kokos, chodit nemůžu, popadám dech, tři pauzy během šesti metrů…. Co jsem zač?!“ ptá se se smíchem Eva, která poznala, že její tělo není z oceli.

Ta vtipná část ale přišla až v dalším odstavci. „Jinak prosím, ať už je teplo. Já se v té zimě neumím oblékat ani česat a takhle v culíku, nenamalovaná a s brýlemi si připadám jak Štěpán Kozub. Ještě mít ten jeho geniální smysl pro improvizaci. Ostravský přízvuk mám,“ napsala Eva, kterou se Štěpánem, naštěstí, spojuje jen vysoké čelo. A ten přízvuk.

Jeden z Eviných sledujících se v komentáři ptal, jestli si takové přirovnání Štěpán náhodou nebude brát osobně. Toho se ale Eva nebojí. Spíš by to pro něj měla být pocta, že může vypadat jako třicítka a že je z Ostravy. Na druhou stranu se trochu bojí o Přemka, který se každé ráno vedle Kozuba (čti neupravené Evy) musí probouzet.

Zdroje: Instagram