Přestřelka pokračuje: Hanychová za dvacet let nic nedokázala, jen sbírat tatínky, útočí vytočený manžel Krainové, poté co ho Agáta označila za zrzouna

Agáta Hanychová (38) nedávno prožívala rozchod s moderátorem Jaromírem Soukupem a rozhodla se teď zasadit pár ran i své dlouholeté rivalce Simoně Krainové (50) prostřednictvím komentáře na jejím OnlyFans účtu. Tento tah však nenašel pochopení u Karla Vágnera mladšího. Jak jsme již psali v tomto článku, Agáta označila Karla za zrzouna.

V reakci na Hanychovou nahrál Vágner video na svůj Instagram, ve kterém nešetřil ostrými slovy:

„Musím zareagovat na paní Hanychovou, Prachařovou, nebo jak si teď aktuálně říká. Za dvacet let se nikam neposunula, nic nevytvořila, nic racionálního, nic úspěšného, neuspěla v byznysu ani v zábavním průmyslu. Ano, něco přece jen dokázala, je největší sběratelkou milenců a tatínků svých dětí, a k tomu ji gratulujeme.“

Vágner následně Hanychové doporučil, aby svou energii směřovala k osobnostnímu rozvoji, místo aby se zapojovala do nesmyslných komentářů. Manžel Krainové dále zdůraznil, že Hanychová neprošla žádným významným posunem ve svém životě a měla by na sobě pracovat. Pokud by to ani nešlo, měla by se věnovat více své rodině a dětem.

Svár mezi oběma modelkami trvá již od doby, kdy si vyměnily hokejistu Jiřího Hudlera, a zdá se, že míru není na dohled. Kdykoli se objeví nějaký důvod pro konflikt, obě neváhají a všechno létá kolem. Tentokrát se zdá, že v šarvátce převzala iniciativu Agáta Hanychová. Sarkasticky komentovala rozhodnutí Simony Krainové využít platformu OnlyFans: „Tak já nevím. To OnlyFans asi ještě vynechám. Vykojený prsa, kruhy pod očima a opar, za to bych nic nedostala,“ vzkázala z dovolené v Marbelle.

Jako malé děti ve školce

Tato slovní přestřelka mezi Agátou Hanychovou a Simonou Krainovou nesvědčí ani jedné straně a nepřispívá k pozitivnímu obrazu žádné z nich. Spíše to vypadá jako ve školce. Veřejně vedený konflikt prostřednictvím sociálních médií a médií není vhodným způsobem řešení nesrovnalostí mezi dvěma dospělými jedinci. Zdá se, že se jedná o osobní animozitu, která by spíš měla zůstat soukromou záležitostí. To, že se do toho plete ještě Karel Vágner, je ještě větší ostuda, která jen tak z veřejného prostoru nevyprchá. Veřejná kritika a urážky pouze eskalují napětí a nepřinášejí žádné řešení, očividně se v tom ale obě strany vyžívají. Karel ale teď působí navíc dojmem, že hraje nyní roli užitečného idiota v dlouhodobém sporu.

Co si o této přestřelce myslíte vy?

Zdroj: Instagram, autorský článek