Premiéra pohádky Zakletá jeskyně: Herec z Harryho Pottera v roli krále i princ na premiéře o berlích

V pražské Lucerně měla před pár dny premiéru pohádka Zakletá jeskyně. Ukázala se na ní řada celebrit, včetně herce známého z Harryho Pottera, nebo prince, který přišel o berlích. Hlavní představitelka Táňa Pauhofová (38) na premiéře však chyběla.

Pohádka vypráví o zázračné jeskyni, v níž jsou ukryty vzácné poklady. Diváci se mohou těšit na rytíře, statečné prince i na lásku! Jedním z herců, kteří v pohádce hrají, je i Predrag Bjelac, jenž ztvárňuje krále.

Herec známý z detektivek hraje poprvé kladnou roli

Konečně hraji slušného, moudrého a hodného krále. Špatné je, že umírá. Tak musím nyní pracovat dál, abych dostal nějakou roli, ve které zůstanu živý,“ řekl nadšeně herec, který je i přes svou hereckou smrt rád, že si alespoň pro jednou zahraje kladnou postavu.

Bjelac je známý především ze ságy o Harrym Potterovi, kde si zahrál roli Igora Karkarova. Přesto tvrdí, že se české natáčení nedá s americkým srovnat. ,,Já myslím, že tento film je větší, než nějaký americký. To, co Američané udělají za rok, tak naši schopní producenti udělají za 40 dnů,“ prozradil.

Princ spadl ze skútru, přišel o berlích

Kromě Bjelaca si premiéru užil i Karel Dobrý (53) a Dominick Benedikt (32). Právě Benedikt si v pohádce zahrál roli prince. Na premiéru se dostavil i přesto, že chodí o berlích. Před několika dny totiž spadl ze skútru!

Táňa Pauhofová se připravuje na roli maminky

Hlavní postava královny je ztvárněna Táňou Pauhofovou (38). Přesto, že téměř nikdy nechyběla na žádné premiéře filmu, tentokrát na ní být nemohla. Nezapomněla však diváky pozdravovat prostřednictvím sociálních sítí: ,,Líbám a zdravím všechny diváky. Doufám, že se vám naše pohádka bude líbit. Pohádky potřebujeme jako sůl a dobré konce ještě víc,“ řekla.

Herečka Táňa Pauhofová se nyní připravuje na svou životní roli – roli maminky. Společně s manželem Jonatánem Pastirčákem (28) totiž očekávají příchod potomka.

Na premiéru přišla také Tereza Bebarová (46) a s celou rodinou nechyběl ani Jan Révai (48).

Zdroj: blesk.cz, tn.nova.cz, Instagram