Překvápko! Ed Sheeran se vetřel na cizí svatbu v Las Vegas. Zahrál jim píseň z nového alba

Britský zpěvák Ed Sheeran miluje svoje fanoušky a dokazuje nám to téměř každým svým příspěvkem na Instagramu. Vypadá to, jako by se nechal inspirovat naším Leošem Marešem, který se také několikrát stal svatebním překvapením, ale zřejmě to není možné. Ed se totiž objevil na jednom svatebním obřadu v kapli v Las Vegas.

Se svým vpádem do Bílé kaple vyzbrojen jen kytarou se pochlubil na svém instagramovém profilu. „Naboural jsem svatbu, je to magické,“ napsal zpěvák k videu. Ženich a nevěsta se právě chystali odříkat svoje svatební sliby, když v tu ránu oba ztratili řeč. Do dveří vstoupil sympatický zrzek a začal zpívat. Ed nejen jim, ale i svým fanouškům představil píseň Magical, která bude součástí jeho sedmého studiového alba s názvem Autumn Variations, informuje deník Daily Mail.

Zpěvák měl shodou okolností vystupovat na místním stadionu, ale jeho vystoupení nakonec bylo z bezpečnostních důvodu zrušeno. Ed si tak koncert alespoň částečně vynahradil překvapením novomanželů a stal se tak svědkem jejich prvního manželského polibku. Dokonce jim podepsal i jejich svatební list, což je pro oba mladé lidi zážitek do konce života.

Ed Sheeran vůbec dokáže svým fanouškům vyrazit dech. V polovině srpna se objevil v americkém obchodním domě, kde v obchodu s Legem rozdával tyto slavné stavebnice. Návštěvníkům navíc zazpíval svou starou známou píseň Lego house. Předtím na konci července servíroval hotdogy v Chicagu, kde později vystupoval a také jsme ho mohli vidět v Seattlu, kde v kavárně Starbucks, kde obsluhoval zákazníky a podepisoval jim jejich kelímky s kávou.

Zdroje: Daily Mail, Instagram