Představitelka Hermiony oslavila 33. narozeniny. Emma Watson se ohlédla za svým životem

Jen málokdo dnes neví, kdo je herečka Emma Watson. Když jí bylo pouhých 10 let, získala roli snaživé čarodějky Hermiony Grangerové v osmidílné filmové sérii Harry Potter. Díky této roli, která jí vynesla zhruba 3 miliardy korun, by už ani nemusela do konce svého života pracovat. Taková ale Emma není, a proto si můžeme pamatovat její ztvárnění Krásky nebo Meg z filmu Malé ženy.


Kromě herectví se Emma věnuje také modelingu a je velkou aktivistkou v boji za ženská práva. Od roku 2014 se navíc stala velvyslankyní dobré vůle OSN pro ženy. Je jednou z mála hereček, které vystudovaly univerzitu, navíc se zaměřením na úplně jiný obor. Emma studovala anglickou literaturu, filosofii a psychologii. Zajímá se také o módu. Během svého dosavadního života toho však stihla ještě víc.

„Naučila jsem se surfovat (špatně), jezdila jsem na koních (to šlo líp), hodně jsem se věnovala terapii (ANO terapiI!). S bráchou jsme spojili síly. V Mexiku jsem adoptovala Sofii, která vypadá, že je anděl a ne pes. Natočili jsme film o Harrym Potterovi: Shledání. Rozloučila jsem se s babičkou a dědou. Vydala jsem se po svých stopách. Založila jsem ženský ekologický investiční fond. Hrála jsem Pickleball a dokonce jsem hrála golf, a pak se snažila, aby se to naučily i všechny moje kamarádky. Uřízla jsem si nehet na palci obou rukou, když jsem se snažila vařit pro sebe, a pak jsem byla několik měsíců schopná dělat věci jen jednou rukou,“ rozepsala se Emma o svých zážitcích, bolestech a úspěších u fotky, která prý byla pořízena loni na její narozeniny, 15. dubna.

Emma se narodila v Paříži, kde žila do svých pěti let. Po rozvodu rodičů se i s bratrem Alexem přestěhovala do anglického Oxfordu. Zájem o herectví se u ní projevoval už od dětství, avšak na to, že chce opravdu být herečkou, přišla až na univerzitě. Během natáčení Harryho Pottera dokonce měla krizi, kdy s natáčením chtěla skončit. Kvůli rychle nabyté slávě dokonce musela chodit na terapie, jak zmínila ve svém příspěvku. Jejím posledním známým počinem, je reklama na novou voňavku od Prady, kterou herečka sama režírovala.

O Emmě příliš článků nevychází a když už nějaký vyjde, týká se většinou módy. Nejnovější zprávy o jejím soukromém životě jsou z loňského srpna, kdy ji fotografové přistihli v Benátkách po boku fešného Brandona Greena, syna milionáře Philipa Greena, píše portál E News. Dvojice si ruku v ruce užívala romantiku města a pili víno. Jelikož si Emma svoje soukromí velmi střeží, není jasné, jestli stále tvoří pár. My však doufáme, že ano.

Zdroje: Instagram, autorský text, E News