Před pěti lety: Opilá tehdy ještě Solaříková se snaží dostat do hotelového pokoje

Herečka a moderátorka Patricie Pagáčová pootevřela Pandořinu skříňku, kde má ukryté fotky a videa, která nejsou úplně vhodná pro Instagram. Nedávno ale ve svém příběhu sdílela video ze Silvestra, kde měla hlavní roli její kamarádka Aneta Krejčíková.

Bylo staré asi 10 let a Anetu zrovna neukazovalo v dobrém světle. A aby to bylo fér, rozhodla se i Patricie ukázat jeden ze svých trapných momentů. V příběhu sdílela video, jak dopadla její rozlučka se svobodou. V něm se opilá Solaříková snaží otevřít kartou dveře hotelového pokoje. Její fanoušky to tak pobavilo, že se dožadovali přídavku.

„Poměrně hojně jste psali o celé video z mojí rozlučky. Jako takhle… Má to asi 5 minut a není to ke zveřejnění, obzvlášť pasáže, kde se snažím něco říkat. Ale, že jste to vy… Opakuji, je to rozlučka se svobodou před 5 lety, takže tomu odpovídá můj stav,“ napsala Patricie. Následoval sestřih, kdy se opilá, ale i tak půvabná herečka snaží dostat do pokoje.

Vyrazit dveře se jí nepovedlo a ani přes návod kamarádek se jí nedařilo přiložit kartu a zároveň otáčet „tou spodní koulí“. Jak na termín „spodní koule“ Patricie reagovala nebylo možné rozluštit, protože alkohol jí řádně zamotal jazyk. Nakonec se jí ale dveře otevřít povedlo, což Patricie oslavila malým tanečkem. „Nevím, nevím, ale jsem doma,“ říká na konci videa a mizí v pokoji.

Hereččiny fanoušky však zajímaly ještě další detaily: jak se nevěsta cítila druhý den ráno a co to viselo za nápis v pokoji. Pod stropem visel nápis „Same penis forever“, což ve volném překladu znamená, že herečka už do smrti bude mít sex jen se svým manželem. A ohledně druhého dotazu – tam si můžeme být jistí, že Patricie měla pěknou kocovinu.

Zdroje: Instagram