Pravda o vztahu a vystřižených záběrech Brodské s Hanzlíkem: Nevznikl žádný společný záběr, on o to nestál

Tereza Brodská odjakživa neměla se svým otčímem Jaromírem Hanzlíkem vřelý vztah. Nicméně poslední dobou to vypadalo, že se cosi zlomilo a po letech válčení si k sobě našli cestu. Proto bylo velkým šokem, když se objevily informace o tom, že společné záběry Brodské a Hanzlíka byly z jeho dokumentu vystřiženy. Tereza Brodská však tvrdí, že k žádným společným záběrům vůbec nedošlo!

Před pár dny, přesněji 12. února tohoto roku deník Aha informoval o tom, že během natáčení dokumentu „Léta s Jaromírem Hanzlíkem“ mělo dojít k setkání Terezy Brodské a jejího nevlastního otce Jaromíra, a to přímo na place. „Oba byli v dobré náladě a štáb si je při tom natáčel,“ řekl zdroj již zmíněnému deníku. Společné záběry se však v dokumentu, jenž odvysílala před pár dny Česká televize, neobjevily. A tak vyvstala otázka, kdo a proč se společných záběrů dvojice „zbavil“.

O setkání s Brodskou nestál

Nyní je však konec všem spekulacím, jelikož se sama Tereza Brodská rozpovídala o tom, jak to při natáčení onoho dokumentu „Léta s Jaromírem Hanzlíkem“ doopravdy bylo a co se stalo. Herečka se pro deník Blesk svěřila s tím, že k žádnému setkání při natáčení mezi ní a Jaromírem Hanzlíkem nedošlo. „On o to nestál,“ řekla herečka s tím, že to celé inscenoval režisér Viktor, který si zřejmě přál, aby se Tereza Brodská s otčímem konečně usmířili. „Nevznikl žádný společný záběr. My jsme všichni natáčeli zvlášť, vždy se šéfem a pak přijel někam na jiné místo kovboj na bílém koni a ten natáčel sám, když už tam nikdo nebyl,“ svěřila se Tereza Brodská v rozhovoru.

Napsala mu vzkaz a Hanzlík nereagoval

Jelikož se ukázalo, že k žádnému usmíření mezi Terezou Brodskou a jejím otčímem Jaromírem Hanzlíkem nedošlo, je pozoruhodné, že se herečka na natáčení již zmíněného dokumentu i přesto podílela. Tereza se v minulosti snažila o nápravu jejich vztahu a prostřednictvím svých sociálních sítích učinila vstřícné gesto, které však nebylo ze strany Hanzlíka oceněno. „Mám ho opravdu ráda a o Vánocích jsem napsala ten vzkaz. On nemá sociální sítě, tak se to možná k němu nedostalo,“ řekla dle informací zdroje Brodská s tím, že pokud se k němu vzkaz dostal, zůstal bez reakce.

Nepozval Brodskou na svou oslavu narozenin

Jaromír Hanzlík nedávno oslavil své pětasedmdesátileté narozeniny, kde se sešlo mnoho hvězd ze světa showbyznysu. I přes to, že se někteří domnívali, že pozvánku obdržela i jeho nevlastní dcera Tereza Brodská, nebylo tomu tak. Vzhledem k pokračujícím napjatým vztahům, a to především ze strany Hanzlíka, by bylo šokující, kdyby herečku pozval. „Když nedostanete pozvánku, tak nemůžete jít na oslavu. Ale my se celoživotně nezveme na narozeniny,“ řekla deníku Blesk Brodská s tím, že jí to vlastně nevadí a smutná z toho rozhodně není.

Zdroj: Aha, Blesk, Redakce