Prachařovi v sobě: Humorná generační hádka v pořadu Máme rádi Česko

Souboj generací – tak by se dal definovat páteční díl zábavného pořadu Máme rádi Česko. V něm se totiž utkali slavní herci a jejich děti. V týmu Jakuba Prachaře byl Roman Zach, Lucie Zedníčková a David Prachař a na druhé straně v týmu Vojty Kotka se soutěže zúčastnili Romanův syn Prokop (19), Lucčina dcera Amélie (19) a Davidův syn František (16).

Právě mezi Davidem a Františkem, kterého má David s Lindou Rybovou, během pořadu vypukla krátká hádka, která však diváky spíš pobavila. Jednalo se o pasáž, kdy soutěžícím je promítnuta část filmu, načež následuje otázka. David a František soutěžili spolu, František však ale přeběhl Libora Boučka, ve stylu svého staršího bratra Jakuba, a odpověděl ještě dřív, než padla otázka.

To Davida poněkud rozlítilo, protože on se soustředil na zápletku filmové ukázky, uhodl název filmu, zatímco jeho syn se soustředil na počet žen v ukázce. A právě tím trefil odpověď. „Takhle se koukáš na filmy?“ ptal se nechápavě Prachař nejstarší. František se ale otci smál do obličeje a navíc ještě popíchl. „Vidím na tobě ten stres, tati, důvod je, že silně prohráváš. Je mi to líto, jsi tu o 40 let déle než já, a stejně prohráváš,“ bavil se František na tátův účet.

David se však nedal a rozhodným hlasem prohlásil, že zpátky domů jede František tramvají až na Václavák, namísto autem. „Já dneska neprohraju, protože buď budu s Kubíčkem anebo…“ nedokončil Prachař, protože mu do řeči nafoukaně skočil syn Jakub. „Jó, bude s Kubíčkem,“ provolával hrdě kapitán týmu. „Jako otec nemůžu prohrát, mám v každém týmu syna, takže to mám pojištěný padesát na padesát,“ prohlašoval ještě před soutěží David Prachař, jak píše web Super.

Po tomto slovním souboji Libor Bouček konstatoval, že jedna rodina se rozpadla, následuje další. Během soutěže s rotující krabicí, když Jakub a František seděli vedle sebe, ale řekl, že je vidět, že geny se prostě vyčůrat nedají. Oba pánové se totiž s velkou chutí pustili do občerstvení. Jakub si z narážek diváků na jeho nenasytný žaludek nic nedělá. „Dneska toho sním ještě víc, než obvykle,“ sliboval Jakub s tím, že by rád zase četl o tom, jak je nenažraný.

Jak nakonec celá rodinná soutěž dopadla se můžete podívat zde.

Zdroje: autorský text, iPrima, Super