Pozadí krachu manželství Adele: Chodila 5x denně na terapii!

V roce 2019 se zpěvačce Adele změnil život. Skončilo totiž její manželství se Simonem Koneckim. Od té doby prošla neskutečnou proměnou, fyzickou, ale i psychickou. Adele však nikdy nebyla otevřená v tom, jaké bylo pozadí jejich rozchodu. Nyní přiznala, že byla naprosto na dně a musela podstupovat terapii až pětkrát denně.

Když v pátek večer mluvila k publiku na jevišti na své show Weekends with Adele v The Colosseum v Caesar’s Palace, řekla: „Začala jsem znovu chodit na terapii, protože jsem se pár let obešla bez ní. Potřebovala jsem zase začít. Předtím, když jsem procházela rozvodem, jsem měla v podstatě pět terapeutických sezení denně,“ cituje Adele deník Mirror.

V současné době září po boku nového přítele. Přesto se rozhodla psychologa znovu navštívit, jelikož si konečně uvědomila, že nenese zodpovědnost za rozvod. V upřímné diskusi s fanoušky Adele řekla, že doufá, že během svého pobytu v Las Vegas, kde vystupuje, bude ve špičkové formě.

Zpěvačka se přiznala, že hraní naživo ji „naplňuje hrůzou“ a že si turné moc neužívá, ale že je nadšená z pobytu v Las Vegas. Ve volných chvílích si odskočila na plánované terapie. „A celé mé terapeutické sezení tento týden bylo opravdu zajímavé. Bylo to o těchto show. Vždycky mě tak doženou emoce. Miluji tvorbu hudby, ale na živém vystupování je něco, co mě ve skutečnosti děsí a naplňuje hrůzou.“

Dále vysvětlila, že na sebe často vyvíjí příliš velký tlak, aby se snažila být dokonalá, a přiznala, že to je důvod, proč odložila své první vystoupení. Uvědomila si, že je „jen člověk“. Nyní se snaží udržovat si duševní zdraví a na to, co se stalo v minulosti, pohlíží s nadhledem, dodává magazín People.

Zdroje: Mirror, People