Potomek slavných hudebníků Artur Štaidl dělá obchoďáka a je bez partnerky

Iveta Bartošová a Ladislav Štaidl už mezi námi nejsou, ale jejich syn by jim jistě dělal radost. Po slavných rodičích zdědil obrovské jmění, ale přesto se rozhodl vydělávat. Jak to má se zaměstnáním a jak se mu daří v lásce?

„Jsem obchoďák pro jednu agenturu, co dělá digitální marketing. K tomu máme distribuční firmu s kamarády, kde jsme přitáhli nový žvýkací tabák,“ svěřil se v rozhovoru pro Život ve hvězdách, kde přiznal, že se rovněž věnuje i psychologii. Může za to fakt, že právě maminka Iveta Bartošová měla psychické problémy? Artur tvrdí, že vždycky rád mluvil s lidmi o jejich problémech a lidé měli i tendence za ním sami přijít a svěřovat se.

Podle Extra se pokoušel jít ve šlépějích své maminky, a dokonce měl i vlastní skupinu, která ovšem v roce 2018 vzala za své. Možná se prý opět dají dohromady, ale fanoušci si nejsou jistí, zda zdědil něco z pěveckého talentu své maminky nebo umu hudebníka Ladislava Štaidla.

Ještě v dubnu 2023, kdy šel na premiéru minisérie Iveta, mu společnost dělala partnerka Karolína. S tou byl podle deníku Blesk již tři roky a vypadalo to, že jim to klape. Podle Blesku si jej partnerka natolik hlídala, že prý nebylo ani možné s ním provést rozhovor. Ovšem zřejmě se Arturovi péče partnerky nelíbila a moc ho utiskovala, protože už je momentálně sám, jak se svěřil v pořadu Život ve hvězdách. Lásku nehledá, nechává tomu volný průběh. Snad nebude mít neštěstí v lásce jako jeho maminka. Fanoušci mají za to, že kdyby tehdy Sepéši neměl nehodu a žil by, že by s ním zůstala navždy. Osudová láska je prý jen jedna. Kdoví.

Zdroj: Blesk, Extra, Život ve hvězdách