Poté, co se Simona Krainová rozhodla zpoplatnit svou nahotu a pikantní fotky, strhla se vlna kritiky

Modelka Simona Krainová si založila profil na platformě OnlyFans, která je známá především svým lechtivým obsahem. Simona se vyzývavějším fotografiím nevyhýbá a tak si založila profil s názvem OnlySimonaFans s předplatným ve výši 19,90 dolaru (439 korun) měsíčně.

Modelka své rozhodnutí pro založení profilu na této platformě odůvodnila tím, že na jiných jejich sociálních sítích, je její obsah často omezován.

„Na řadu mých fotek na Instagramu mě neustále upozorňují, že mi omezí účet, protože jsem příliš odhalená, taková, maková a fotka obsahuje tohle i tamto… Už mě to fakt nebaví, několikrát se mi stalo, že mi fotky nezveřejnili nebo nutili k odstranění,“ napsala.

Sociální síť OnlyFans tuto cenzuru nemá a fotky vyzývavějšího typu jsou naopak žádané.

Kritika fanoušků na Instagramu

Komentáře od fanoušků na sebe nenechaly dlouho čekat a modelka si mohla přečíst komentáře o tom, jak v jejich očích hluboce klesla a také, že to nemá zapotřebí.

„Tak teď jste se předvedla… absolutní dno, gratuluji.“

„Podle mě nejlepší rozhodnutí, kdo chce vidět vaši odcházející krásu, ať si zaplatí. Nás ostatní to nemusí tady děsit. Díky.“

„Jak elegantně říct, prostě chci prachy za to že ukážu všechno, ale samozřejmě nejsem jako ty ostatní štětky, já to mám umělecký.“

Podpora od Alice Bendové

Zároveň se ale také dočkala podpory a to například ze strany svých kamarádek. Podporu ji vyjádřila například Alice Bendová.

 „Myslím, že ty přiblblý předsudky už snad půjdou stranou. A já se brzy připojím,“ netajila Bendová své nadšení. 

Simona Krainová je česká topmodelka, která je známá nejen z přehlídkových mol, ale také jako herečka. Zahrála si například ve filmu Byl jednou jeden polda či Kamarád do deště. Je zároveň ředitelka a patronka modelingové soutěže Czechoslovak TopModel.

Zdroje: Instagram