Poslední vyjádření Kuchařové k celé kauze ohledně zveřejnění církevní žaloby. Neměla pro to důvod, tvrdí

Mediálně propíraná kauza mezi bývalými manžely Ondřejem Brzobohatým a Taťánou Kuchařovou je skutečně silné kafe. Většina z řad celebrit potvrdila, že stojí na straně Brzobohatého. Dnes Kuchařová ale zveřejnila zprávu, nad kterou je nutno se zamyslet.

Pár proti sobě bojuje ohledně zveřejnění církevní žaloby o anulaci jejich sňatku. Dosud mlčící Ondřej Brzobohatý se poprvé veřejně vyjádřil prostřednictvím médií a celou kauzu připsal na konto Kuchařové a její pomsty.

Taťána Kuchařová byla následně odsouzena jak veřejností, tak i celebritami. Všichni mají za to, že církevní žalobu s velmi citlivými tématy poskytla médiím právě ona. V žalobě je Ondřej Brzobohatý označen jako sexuální deviant požadující jisté praktiky.

Ondřej celé nařčení v rozhovoru pro Blesk vyvrátil se slovy, že jeho záliba v oblékání se do ženských šatů rozhodně není jakousi úchylkou. „O své sexualitě jsem nikdy nepochyboval. Má orientace je a vždy byla heterosexuální,“ uvedl.

Co na to Kuchařová?

„Ještě jednou a naposledy důrazně odmítám, že bych bulváru poskytla natolik citlivou věc, jako je žaloba na anulaci církevního sňatku. Nejenže to považuji za morálně pokleslé, ale ani pro to nemám sebemenší důvod. Zveřejnění žaloby je porušením církevních předpisů, kterým strana oslabuje svou pozici v rámci řízení. Zveřejňovat jakékoli detaily je tedy proti smyslu tohoto řízení a jen bych tím mohla ohrozit cíl, který sleduji. Žalobu jsem podala před více než půl rokem a není jediný důvod, proč bych ji měla zveřejnit právě teď.“

Dále Kuchařová pokračuje slovy, že je naopak zcela jasné, že celou věc včetně soukromých fotografií poskytl Blesk právě Ondřej. Podotýká, že bez souhlasu Ondřeje by Blesk zveřejnit žalobu v žádném případě nesměl, a tady je nutno se zamyslet, zda na tom celém není něco podivného. Proč by to opravdu neudělala Kuchařová již dávno? Proč by sama sebe uvrhla do nenávisti veřejnosti i celebrit? Proč by již předem varovala Brzobohatého, ať ví, co v žalobě stojí a dát mu tak možnost se na vše připravit?

Kam až zajde toxicita tohoto vztahu se ukáže. Je zde řada otázek, ale pokud Kuchařová odmítá lidi s touto deviací, pak se jistě dotkla i mnoha lidí, kteří jsou jinak sexuálně orientovaní. Zda při ní bude stát církev se jistě dozvíme, ale že by opravdu dobrovolně riskovala celou kauzou pád své kariéry?

Zdroj: Blesk, Instagram