Popálená influencerka Týnuš Třešničková (26) konečně odhalila svého staršího přítele

Youtuberka Kristýna Třešňáková (26), kterou každý zná pod její internetovou přezdívkou Týnuš Třešničková, po dlouhé době konečně odhalila svého italského přítele, a to jak jinak než na fotografii pod rozkvetlým stromem.

Kristýna utrpěla v roce 2018 popáleniny na 35 % těla v jedné známé restauraci v Istanbulu, kde se barmanovi vymkla jeho práce z rukou. Třešňáková poté strávila skoro rok v turecké nemocnici, kde se léčila jak fyzicky, tak i psychicky. Ačkoliv si následky v podobě jizev ponese už navždy, spousty z nich se dokázala pomocí účinné léčby zbavit a nyní je už v pořádku. Navíc dokáže své jizvy dokonale zamaskovat perfektním make-upem. Nyní si užívá i nového přítele, který je Ital, jak sama Týnuš prozradila.

Týnuš včera sdílela fotografii pod rozkvetlým stromem, kde konečně odhalila svého staršího přítele, za kterým často lítá do Itálie. Týnuš samá říká, že si více rozumí se staršími muži, a proto nejspíš nehrozí, abychom ji viděli s nějakým zajíčkem. Zamilovaná influencerka si nyní zařizuje nový karlínský byt luxusním zařízením. Jak sama pyšně říká, byt si koupila sama, a nikdo jí na něj nepříspíval.

Zdroj: Instagram, redakce