Pomsta nevěrnému Ondřeji Malému: Zradu manželky Pavly Tomicové mu dali pocítit ti nejvěrnější

Ondřej Malý (56) není zrovna nejobdivovanější jedinec, člověk by ale čekal, že aspoň ve vlastním fanklubu najde zastání. Jenže potom, co zradil svou manželku Pavlu Tomicovou (60), na něj zanevřeli i ti nejvěrnější – jeho fanoušci.

Jak informuje Extra, herečka Pavla Tomicová se před posledními Vánoci dozvěděla, že ji kolega a manžel Ondřej Malý už nemá rád, načež následovalo několik měsíců psychického pekla.

Jako by to nestačilo, tak před pár dny se dozvěděla, že její manžel čeká dítě se svou novou přítelkyní Kristýnou Kociánovou, jež je zároveň její kolegyní. A i když je Pavla ze všech depresí a splínů už nějakou tu chvíli venku, najde se spousta těch, kteří jí furt kryjí záda a dávají Malému jeho „zradu“ sežrat.

Naštvaní fanoušci

Jednou z nich je i Lenka H., správkyně facebookové stránky Fanclub Ondřeje Malého. Protože spravuje i mnohem větší fanclub Pavly Tomicové, kam přidává i několik příspěvků denně, je s podivem, že Malý naopak jako by přestal existovat někdy v červnu. Od té doby u něj nevydala jediný status.

A i ostatní letošní jsou zajímavé. Sice jich pár s Malým najdeme (asi aby se neřeklo), ale polovinu jich stejně tvoří ty o jeho zrazené manželce, se kterou je fanynka v přímém kontaktu. Herečka se přes ni například ohradila kvůli hubnoucím podvodným reklamám.

Přitom ještě před třemi lety psala o Malém superlativy. „Ondřej Malý, charismatický manžel Pavly Tomicové, herec, sportovec, tatínek, syn a skvělý kamarád, který má srdce na tom správném místě,“ uvedla fanynka v roce 2018. Dnes už podobně do nebes ale vynáší jen samotnou Tomicovou. Pavla je ovšem ale už dávno nad věcí a nyní manželovi upřímně přeje, aby si na stará kolena užil otcovských povinností.

Zdroj: Facebook, redakce, Extra