Polívkova příprava na zápas byla pro Vondráčkovou peklo. Po prohře ho však doma čekala její laskavá náruč

Zpěvačka Lucka Vondráčková před pár dny na svém Instagramu sdílela krátké video, jak to vypadá, když se její milý Zdeněk Polívka připravuje na zápas. Zatímco ještě téměř nedávno neměla Lucka o bojových sportech žádné velké ponětí, dnes už, jak se zdá, se stala právoplatným členem týmu Polívky. Zdeněk musel totiž za pouhých 14 dní shodit z 98 na 84 kilo a Lucie dělala vše proto, aby mu to usnadnila.

Zhubnout za tak krátkou chvíli 14 kilo se dá snad jedině zázrakem. Zdeněk ale musel splnit váhový limit pro sobotní zápas v německém Oberhausenu, který pořádala organizace Oktagon MMA. Aby limitu dosáhnul, musel vyloučit velké množství vody a toho se dá docílit jedině tak, že se bude hodně potit. Lucka sdílela na svém profilu video, kde Zdeněk leží zabalený v ručnících a dekách a ona se ho přitom snaží podporovat.

Zdeněk ve videu přiznává, že by byl radši, kdyby měl skutečnou horečku, protože při ní se člověk může aspoň napít. V další části videa je pak vidět, jak mu Lucka lije horkou vodu z konvice přímo do vany, kde proces odvodňování pokračoval. Lucka má velmi ustaraný výraz a není se čemu divit. Takové drastické hubnutí je pro tělo velkou zátěží, a tak měla přirozeně strach, aby se její lásce něco nestalo. „Je ve fázi, kdy nejí ani nepije. Vůbec nechápu, jak to mohou vydržet. Tři dny bez vody jsou pro mě nepředstavitelné. Je to šíleně drastické a jenom se modlím, aby to tělo vydrželo,“ svěřila se zpěvačka pro magazín Super.

Nakonec ale všechno dobře dopadlo a Zdeněk se zápasu zúčastnil. Na svém facebookovém profilu své fanoušky průběžně informoval, nicméně časopis Blesk včera přišel s informací, že Zdeněk souboj s Hojatem Khajevandem prohrál. V této branži není všem dnům konec, když se to prostě nepovede. Zdeněk si sice odnesl monokl na oku, ale doma ho čekala hřejivá a láskyplná náruč jeho přítelkyně. Spolu si pak vyšli na procházku, jak Zdeněk ukázal ve svém příběhu.

Zdroje: Instagram, Facebook, Blesk, Super