Policejní zásahová jednotka si přijela pro Jaromíra Soukupa kvůli podezření na drogy

Na Jaromíra Soukupa si kousek před jeho domem večer v úterý počkala zásahová jednotka, když jel domů z práce. Bylo na něj podáno anonymní oznámení a musel podstoupit test na drogy a alkohol.

Jaromír Soukup na svém instagramovém účtu zveřejnil video, kde tvrdí, že si pro něj údajně měla v úterý večer dorazit policejní zásahová jednotka, když jel domů z práce. Mediální magnát byl rozhořčený a tvrdí, že je neuvěřitelné, co vše se v našem státě může stát.

Moderátor mnoha pořadů tvrdí, že na místě byla připravená zásahová jednotka. „Z dodávky vyskákali čtyři plně ozbrojení policisté, ať odstoupím od vozu, legitimuji se, a jestli jsem ochotný se podvolit testu na drogy a alkohol,“ uvedl Soukup.

Rozhořčený Soukup chtěl znát důvod zásahu a bylo mu prý oznámeno, že na policejní linku 158 přišlo anonymní udání, že je pod vlivem drog a že zřejmě drogy také převáží.

Všechny testy byly negativní a policie zase odjela. Miliardář dále zmínil, že policisté se chovali velmi korektně, přesto ho zásah zaskočil. „Je neuvěřitelné, že na mě vystartuje zásahová jednotka s nějakými drogami na základě anonymního udání,“ pokračoval Soukup.

Ve svém příspěvku také řekl: „Média jsou plné rozchodu s Agátou a toho, co jsem komu provedl. To vede. Moje jméno totiž prodává. Tak si dál čtěte články o tom, co jsem komu udělal a věřte, že my po tom jdeme. Stát totiž zcela evidentně není schopen žádnou ochranu poskytnout.“

Moderátor je přesvědčen, že cílem je diskreditace jeho osoby. Tvrdí ale, že se bude bránit a podnikne další kroky, včetně trestního oznámení.

Zdroje: Instagram