Pohled na princeznu Kate všem vyrazil dech: Oživila lady Dianu i královnu Alžbětu!

V úterý se v Buckinghamském paláci konal první státní banket nového panovníka krále Karla III., na kterém mu po boku stáli další členové královské rodiny. Krásná princezna z Walesu Kate se tradičně usmívala na všechny strany a přitahovala velkou pozornost. A jako vždy byla princezna Kate naprosto okouzlující!

Kdykoli se princezna z Walesu Kate objeví na veřejnosti, vždy vypadá dokonale. Samozřejmě na její tváři nechybí vřelý úsměv, kterým si okamžitě získá sympatie všech lidí okolo sebe. Nepochybně ji okouzlil i jihoafrický prezident Cyril Ramaphosa, který byl čestným hostem na banketu pro nového britského panovníka, uvádí portál Page Six.

Kate si pro tuto příležitost oblékla bílé šaty se zdobenými rameny. Nejzajímavějším detailem na její postavě byla oblíbená čelenka zesnulé lady Diany, kterou dostala od královny Alžběty II. v roce 1981. Stejně tak náušnice, které měla Kate na sobě, patřily kdysi matce jejího manžela, prince Williama. Na prvním banketu pořádaném Karlem III. však princezna nezapomněla ani na nedávno zesnulou královnu Alžbětu II., a uctila její památku tím, že si na šaty připnula brož s jejím portrétem.

Královská choť Camilla se rozhodla pro belgickou safírovou tiáru po zesnulé královně Alžbětě II., což byl její první okamžik s korunou na hlavě, od nástupu jejího manžela na trůn. Královsky modrou barvu zachovala díky krajkovým večerním šatům od Bruce Oldfielda a náhrdelníku s náramkem, které se hodí k tiáře z belgického safíru.

Camilla i Kate po celou dobu hrdě nosily Řád královny Alžběty II., což symbolizovala žlutá šerpa s portrétem zesnulé panovnice, která se uděluje členkám královské rodiny na státní bankety, jak vysvětluje portál Hola.

Zdroje: Page Six, Hola