Podvod na fanoušky, zlobí se fanynka Ewy Farne. Za vstupenku za 10 tisíc nedostala, co bylo slíbeno

Ewa Farna je skvělá zpěvačka, která dokáže udělat show na světové úrovni. To dokázala hned dvakrát, když loni v říjnu a letos v březnu dvakrát vyprodala O2 arénu. Loni to byla velkolepá oslava jejích 30. narozenin a letos to byl přídavek pro ty, kdo ještě neměli dost, nebo druhá šance pro ty, co si lístek nestihli koupit.

Obou koncertů se zúčastnila i jedna fanynka, která si však magazínu Sedmička postěžovala, že za VIP vstupenku v hodnotě 9 990 Kč nedostala, co měla. Vstupenka obsahovala exkluzivní místo na sezení nebo stání přímo u pódia, osobní setkání s Ewou a focení, prohlídku O2 arény za doprovodu samotné zpěvačky a fotku s podpisem.

Podle částečně nespokojené fanynky to ale bylo trochu jinak. Hlavně proto, že časový harmonogram byl ve skluzu. „Ewa nás měla provést zákulisím O2 arény, místo toho přiběhl zpocený manažer, že nás provede on, protože Ewa nestíhá. Nakonec za námi přišla, ale bylo to jen šup šup focení jeden po druhým a moc se nezdržovat, aby se to stihlo. Hned hlásila, že má zpoždění a že spěchá. To zklamání se nedá ani vyjádřit slovy! Díky tomu, že se druhá skupina zdržela na prohlídce O2 arény, vznikl prostor zhruba pět deset minut, kdy se s námi Ewa bavila. Kdyby se to nestalo, viděli bychom ji fakt jen na tu fotku,“ svěřila se fanynka se svým zklamáním.

Rozhodně to nebyl zážitek za téměř deset tisíc korun. Exkluzivní místo bylo exkluzivní jen v tom, že jste mohli být u pódia jako první, ale jakmile se hala zaplnila a vám se zachtělo na záchod, tak už jste pak stejně neměli šanci se na své místo dostat. Nijak se tak nelišilo od ostatních míst. I přesto ale slečna šla i na druhý koncert, protože Ewu má ráda. Tak drahou vstupenku už by si ale nikdy nekoupila. „To byl vyloženě podvod na fanoušky!“ řekla bez obalu.

Ohledně těchto obvinění je vždycky těžké soudit, jak to skutečně bylo. Magazín Sedmička má vyjádření jedné fanynky proti zhruba 18 000 diváků, kteří byli nadšení. Zpěvačka na svém Instagramu před pár dny koketovala s myšlenkou, že by se na pódium do arény vrátila znovu, tedy potřetí. A kdyby i pak halu vyprodala, tak to by byl teprve nářez. Hlavně žádné podvody!

Zdroje: Sedmička, Instagram