Po tajné svatbě další překvapení: Peroutka s partnerem plánuje miminko. Jsou dvě cesty, jak toho můžou dosáhnout

Uběhlo teprve pár dní od překvapivé svatby Milana Peroutky (33) a jeho přítele Dominika Roubínka (25), oba už ale mají jasno o dalším velkém kroku jejich vztahu. Peroutka totiž prozradil, že s partnerem si plánují pořídit miminko.

Herec a moderátor byl nejprve velký tajnůstkář a vztah s mužem se mu podařilo více než rok tajit. Fanouškům na svém Instagramu se přiznal, že za vším utajováním byl velký strach z toho, jaké budou reakce okolí. Názor změnil až ve chvíli, kdy se rozhodl, že si svého partnera Dominika vezme.

„V posledních měsících se ten tlak stával opravdu nesnesitelným. Vstřebával jsem různé rady a postoje, čelil anonymním vzkazům od fejkových profilů i tlakům od médií. Občas se mi zavařila hlava, znovu jsem ztrácel a znovu nacházel nadhled, až jsem si řekl, že přece o nic nejde,“ svěřil se Peroutka na sociální síti.

S tím, že by jednou chtěl miminko, se Peroutka netajil. „Mám přírůstek do rodiny – francouzského buldočka Bohouška – a dál chci rodinu také rozšiřovat. Plánuji to,“ prozradil nedávno v rozhovoru pro Blesk.

Kuráž oběma partnerům dodal až sňatek, po kterém už je na řadě vysněné miminko. „Ano, vypadá to, že jsem ideální polovičku našel. Teď ještě musíme nějakým způsobem zadělat,“ prozradil moderátor webu CNN Prima News. Informaci o tom, že pár společného potomka aktivně řeší potvrdil Blesku i tajný zdroj z moderátorova okolí.

Jsou dvě cesty, jak partneři mohou dosáhnout potomka. Pravděpodobným scénářem je adopce již narozeného dítěte. To je ale pouze formální cesta. Pokud by partneři chtěli vlastní dítě, aby jedno dítě mělo geny obou mužských rodičů, to ale zatím věda neumožňuje. Druhým scénářem je, že najdou ženu, která jednomu z partnerů dítě odnosí, to by ale jeden z partnerů, který neposkytne spermie, mohl brát jako křivdu. Anebo si udělají každý dítě jednou s jinou ženou? I to je možné. O peníze v rodině nebude nouze, když je partner Peroutky milionář díky své mamince, takže zaplatit dvěma ženám zároveň, by neměl být problém.

Peroutka v náručí svého partnera vypadá neskutečně šťastně a vypadá to, že po několika nepovedených vztazích se ženami konečně našel toho pravého. Na to, kdy se pár dočká miminka, si ale fanoušci budou muset ještě počkat.

Zdroj: blesk.cz, Instagram, cnn.iprima.cz