Po rozchodu dcery s dědicem stripklubu Žilková šokuje! Toto bývalým milencům vzkázala!

Po nedávném přiznání Korduly Stropnické (18), že se rozešla s Damianem Drahokoupilem (19), se kterým tvořily pár přes rok, se začaly o mladíkovi šířit všelijaké řeči. Kordulina máma Veronika Žilková (62) je z toho znechucená, jejich vztahu dlouho fandila, ba Damianovi dovolila u nich i bydlet. Oba citlivě vnímali rozchod rodičů, což je velmi sblížilo. Přestože jejich vztah nevydržel, Veronika se k rozchodu postavila až překvapivě férově.

​V rodině Veroniky Žilkové se se soukromým životem moc netají. Mnozí její členové se rádi veřejně podělí o tom, co se u nich děje, ba Agáta Hanychová si díky tomu získala status influencerky, což jí přineslo docela slušné výdělky. Nejmladší z dětí herečky, Kordula, dovršila v září osmnáct let, ale jeví se být spíše introvertka. Přestože se ukázala párkrát i veřejně s její první láskou, s Damianem, jejich soukromí nerozebírala, ani se společnými fotkami neprezentovala na sociální síti. O to víc ale prozradila její máma.

„Nastěhoval se k nám loni v srpnu, takže já mám další dítě. Oba jsou děti z rozvedených manželství, takže si myslím, že je hrozně fajn, že se setkali, protože rozvody dětem ubližují v jakémkoli věku. Dovolila jsem to, protože spolu mají tak krásný milenecko-sourozenecký vztah,“ svěřila se Žilková v létě pro eXtra.cz. “ Doufám, že to dospívání spolu přežijí v dobrém,“ dodala sympatické přání. O pár týdnů ale jejich vztah skončil a hned nato se ozvaly různé „nejmenované zdroje“ s řečmi, cože je Damian za kvítko, i že je synem kontroverzního majitele nočních klubů, který dokonce seděl za kuplířství.

Na veřejnost se dokonce dostaly dohady, že Damian chce otce stripklub vést a měl představu i o pozici pro Kordulu. Také se říkalo, že jen kecal a nic nedělal, což byl kámen sváru ve vztahu s Kordulou. Překvapivě, Veronika na chlapce neřekla v negativním duchu ani půl slova a dceru i Damiana podpořila odkazem na Instagramu: „Je strašné, že opět informátor, udavač a práskač, který to zadarmo nedělá, může ublížit dvěma lidem a jejich rodinám. To byl asi účel jeho informování. Těžko se žije, když vás a vaše blízké může účelově pošpinit kdokoliv. Kordulko a Damiáne, omlouvám se za hnusný svět dospělých, kteří si z vaší ukončené první lásky udělali hnusný kšeft. Děkuji vám za krásný společný rok života.“ Je zcela jasné, že Veroniku už život poučil a také v obtížné situaci dokáže zůstat nad věcí a empatická.