Po ráně Justinovi vzpomíná Britney dál, tentokrát na svůj románek s Colinem Farrellem

Tak vášnivě jsme se mezi sebou hádali, říká. Vydání očekávané knihy Britney Spears se rychle blíží. V médiích se již objevují úryvky z autobiografie této popové princezny. V nejnovějším z nich Britney Spears vzpomíná na svůj krátký, ale vášnivý románek s Colinem Farrellem.

Fanoušci Britney Spears si už mnou ruce. Dne 24. října se začne prodávat dlouho očekávaná autobiografie zpěvačky. Britney Spearsse rozhodla zúčtovat nejen se svou rodinou, ale také s bývalými milenci, její příběh je opravdu těžký:

Kromě jiných se pustila i do Justina Timberlakea. Britney Spears prozradila například, že se s ní rozešel prostřednictvím textové zprávy. Popová princezna také přiznala, že zpěvák ji přesvědčoval, aby šla na potrat.

Britney Spears o detailech románku s Colinem Farrellem
V nejnovějším úryvku z její knihy The Woman in Me, který zpřístupnil časopis Time, Britney Spears prozrazuje tajemství a hovoří o pozadí svého románku s hollywoodskou hvězdou. Zpěvačka začala s Colinem Farrellem chodit v roce 2003, krátce po rozchodu s Justinem Timberlakem. Seznámil je společný přítel, který byl klubovým promotérem. Přeskočila mezi nimi jiskra. Britney Spears začala Colina Farrella navštěvovat na natáčení filmu SWAT.

„Bitva je jediný správný termín. Bojovali jsme mezi sebou tak vášnivě, jako kdybychom byli účastníky pouliční bitvy.“ Takhle o tomto krátkém vztahu píše Britney Spears na stránkách své autobiografie. Je zajímavé, že tento románek trval jen dva týdny. To však stačilo k tomu, aby se Britney Spears objevila na veřejnosti po boku Colina Farrella na premiéře filmu The Recruit.

Zpěvačka ve své knize přiznala, že si myslela, že „z toho opravdu něco bude.“ Naneštěstí, Britney Spears ještě nebyla vypořádána s rozchodem s Justinem Timberlakem a podle jejích slov „k němu pořád něco cítila.“ Kdo ví, možná i to přispělo k jejím pozdějším neúspěchům v lásce.