Pizingerová vzpomíná na zážitek z dovolené: Nejkrásnější bylo plavat s delfíny

Není to dávno, co se Vendula Pizingerová pochlubila, že na dovolené dováděla s delfíny v bazénu. Jelikož je velkou milovnicí cestování, neváhá se vrhat do různých dobrodružství a aktivit, které se s danou lokalitou pojí. Dozajista se může pochlubit zážitky, které jen tak někdo nemá. Plavání s delfíny se však řadí mezi ty nejsilnější.

Když se řekne teplo, na to Pizingerová ihned slyší. Jakmile může vyrazit do destinací, kde praží slunce, v mžiku balí kufry. Nedávno ji nalákaly krásy Turecka, kam vyrazila se svou kamarádkou, topmodelkou Denisou Dvořákovou. Ačkoliv si užily plno dobrodružství, největším zážitkem pro ni bylo plávání s delfínem. Jedná se o opravu jedinečná a krásná zvířata, která jsou natolik inteligentní, až to člověku bere dech.

„Delfín je zvláštní zvíře, jak komunikuje. Já poslouchala, jak komunikoval pod vodou, to bylo zajímavé. Když na něj saháš, to je jako mokré holínky. Ale v tom těle probíhá neuvěřitelná energie, a když tě veze na svém hřbetu, tak to cítíš. Myslím, že to byl jeden z největších zážitků v životě,“ zavzpomínala Vendula pro Aha!.

Když se ocitla v přímém kontaktu s delfíny, uvědomila si hned několik věcí. Zároveň pocítila jakousi harmonii, která z nich srší. Rozhodně to byl nejsilnější zážitek, který si navždy bude s Tureckem spojovat. „Co mě nejvíc oslovilo, bylo plavání s delfíny. Ti delfíni se už narodili v zajetí, takže mi to ani nepřijde tak šílené, že bychom se chovali špatně ke zvířatům nebo k přírodě. A myslím, že to můžu všem vřele doporučit, je to takové velmi terapeutické,“ přiznala ředitelka Kapky naděje pro web Super.

Zdroje: Aha!.cz, Super.cz, Instagram