Píseň Tiny Turner připomíná princi Williamovi dětství a vzpomínky na matku Dianu

Následník britského trůnu, princ William, v jednom z rozhovorů řekl posluchačům, že mu píseň zesnulé zpěvačky Tiny Tuner připomíná jeho dětství. Mluvil o hitu The Best, který prý jemu a Harrymu pouštěla princezna Diana, když je jako chlapce vozila do internátní školy, píše deník DailyRecord.

„Když jsem byl mladší, byli jsme s Harrym na internátě. Máma mi pouštěla různé písničky, abych se zbavil úzkosti z návratu do školy. A jedna z písniček, kterou si masivně pamatuji a která mi utkvěla v paměti po celou tu dobu a kterou mám dodnes tajně docela rád, je The Best od Tiny Turner.

„Když jsem seděl na zadním sedadle a zpíval si s ní, připadalo mi to jako opravdová rodinná chvíle. A moje matka šla s námi a zpívala z plných plic. A dokonce jsme do auta vzali i policistu a ten si občas zazpíval taky. Zpívali jsme a poslouchali hudbu až k bráně školy, kde vás vysadili. Když to teď poslouchám, vrací mě to zpátky k těm jízdám autem a vyvolává to spoustu vzpomínek na maminku,“ prohlásil dojatě otec prince George, princezny Charlotte a prince Louise.

Trojici potomků se snaží s manželkou Kate vytvořit co nejnormálnější dětství. Podobně jako se princezna Diana snažila vytvořit normální láskyplné rodinné prostředí pro něj a prince Harryho.

Zdroj: DailyRecord