Písařovicová se v posledních dnech stala součástí boje mezi Kuchařovou a Brzobohatým. O své libůstce jí Ondřej řekl už na prvním rande

Moderátorka a novinářka Daniela Písařovicová se v posledních dnech stala součástí „boje“ mezi Kuchařovou a Brzobohatým. Její sympatie jsou samozřejmě na straně jejího přítele Ondřeje. Navíc se nezdráhá vyjádřit k celé situaci, která nyní hýbe internetem.

Daniela poskytla časopisu Blesk exkluzivní rozhovor, ve kterém přiznala, že Ondřej má její plnou podporu a stejně tak jeho součást Tiffany. „Tiffany je přátelská a vtipná, ostatně stejně jako Ondra,“ řekla Daniela s tím, že se už večírků na téma Drag Queen zúčastnila a velmi ji to bavilo. O své zálibě ji informoval hned na prvním rande a s nadšením jí ukazoval fotky.

Ohledně jejich začátku vztahu prý Kuchařová navíc nemluví pravdu. Taťána totiž od začátku tvrdí, že spolu začali chodit ještě v době, kdy Ondřej randil s Kuchařovou, psal loni portál Super. Daniela tehdy řekla, že má čisté svědomí, že ničí vztah nerozbila. To potvrdila i nyní v rozhovoru pro Blesk. „Začali jsme se scházet až daleko později, když už Taťána s Ondřejem byli od sebe,“ zdůraznila Písařovicová a Kuchařové tvrzení, že si spolu začali těsně po obnovení jejich manželského slibu, označila za naschvál.

Daniela je velmi ráda, že se Ondřejovi dostalo tolik podpory, kterou ani nečekala. Tím, že Taťána zveřejnila obsah církevní žaloby, podle ní, zašla příliš daleko. „Jsem zastáncem toho, že se špinavé prádlo má prát doma. A pokud jí Ondřej v manželství tak ubližoval, jak popisuje v církevní žalobě, nechápu, proč se s ním nerozvedla ona,“ prohlásila novinářka. Ondřej byl tím, který inicioval rozvod a dost často se své bývalé ženy zastával, i když o něm tvrdila, že je patologický lhář nebo toxický narcis.

Kromě fanoušků a přátel Danielu s Ondrou podporují i jejich rodiny. Společně se připravili na nejhorší. K celé záležitosti se vyjádřila i Ondřejova matka Hana Gregorová na svém Facebooku. Napsala, že je na svého syna velmi pyšná a že stejně by to cítil i jeho otec Radek Brzobohatý. Ke svým partnerkám se prý choval vždy velkoryse, někdy možná až zaslepeně. Ohledně Kuchařové se pro časopis Blesk vyjádřila slovy, že Miss World není žádná značka kvality.

Zdroje: Blesk, Facebook, Super