Písařovicová s Brzobohatým si svoje ve Varech odbyli, teď už relaxují u moře na řecké Kefalonii

Moderátorka Daniela Písařovicová a její snoubenec Ondřej Brzobohatý byli jedni z těch, kteří si ani letos nenechali ujít karlovarský filmový festival. Redakce webu Extra je zastihla hned v sobotu před hotelem Embassy na promenádě, kde se pár ubytoval. Novináře Ondřej překvapil černě nalakovanými nehty.

Ovšem nedalo se si nevšimnout prstenu, který se blýskal na Danielině levé ruce. „Ano, jsme od prvního května zasnoubeni. Mějte se. Ondřej,“ potvrdil výše zmíněné redakci hudebník. Mnohem později ale vyrazilo novinářům dech něco jiného. Daniela a Ondřej spolu pak vyrazili do společnosti a moderátorka ukázala, že s v oblékání umí pěkně odvázat, psal časopis Blesk.

Zatímco Ondřej nahodil tmavě modrý oblek, jeho partnerka s ním sladila svoje sako. Ale pozor! Pod ním nic jiného neměla. Pózovat se jim asi moc nechtělo, ale jak jim to spolu slušelo se můžete podívat v galerii časopisu Blesk. Kvůli chladnému počasí pak sako doplnila bílým tričkem, což mnohé jistě zklamalo.

Jen co si ve Varech odbyli svoje, už chvátali zpátky do Prahy, aby zabalili kufry na prosluněnou dovolenou. Zamilovaná dvojice totiž odletěla na řecký ostrov Kefalonie. Prozradil to Instagram Ondřejovy sestry Roly, jejíž příběh stihl zaznamenat časopis Blesk. V něm totiž byl zachycený Ondřej v letadle. „Ano, tleskali nám.. Teda spíš bráchovi, je to hvězda,“ okomentovala Rola, která později přidala další příběh, kde už se Ondřej a Daniela k sobě tulili v bazénu. Náznak, že někam odcestují, sdílela i Daniela na svém Instagramu. K příspěvku výše připsala, že teď budou zneužívat pohostinnosti někoho jiného.

Zdroje: Blesk, Extra, Instagram