Piqué poprvé po rozchodu veřejně zmínil Shakiru

Gerard Piqué byl v poslední době v titulcích nejen španělských, ale i zahraničních novin, a to z mnoha různých důvodů. Šlo však především o jeho rozchod se Shakirou. Za celou tu dobu o svém odloučení od kolumbijské zpěvačky mluvil velmi málo, nyní alespoň padlo její jméno.

Teprve nyní se odhodlal pohovořit o okolnostech jejich soužití a následného rozchodu. Objevil se v rozhovoru s TikTokerem Johnem Nellisem. Jméno zpěvačky padlo v momentě, když se ho TikToker zeptal, kdo je jeho nejznámější kontakt v jeho telefonním seznamu. „Řekl bych… Shakira, která byla mojí partnerkou,“ říká, což je poprvé od jejich rozchodu, kdy se o ní veřejně zmínil. Krátce poté dodal, že by to byla ona, pokud to nebude souviset se světem fotbalu, „protože ve fotbale je Cristiano Ronaldo nejsledovanější na světě.“

Ačkoliv šlo o pouhou zmínku, podle názorů to bylo ze strany bývalého fotbalisty docela správné gesto, protože má nepochybně další velmi slavné známé. Myslím, že to, co udělal, je velmi elegantní, protože vím, že má kontakty po celém světě, možná mnohem slavnější, ale dal jí tohle místo,“ okomentovala situaci televizní moderátorka Cristina Tàrrega podle deníku Marca.

Podle ní by to mohl být malý projev ‚srdečnosti‘ vůči jeho bývalé partnerce po tom všem, co se mezi nimi v posledních měsících stalo.

Zdroje: John Nellis, Marca