Pikantní přiznání Evy Longoria: Začala masturbovat až po čtyřicítce! Milence v posteli dokáže naučit

Americká Eva Longoria (48) začala masturbovat až jako zralá žena. Tedy mnoho let poté, co měla první sex. Zatímco sebeukájení propadla, sex s partnery předtím nestál za nic. 

Herečka podle svých slov nevěděla totiž, co její tělo dokáže. Dnes je hvězda Zoufalých manželek propagátorkou masturbace a kamarádkám neustále kupuje pomůcky určené k tomuto druhu sexuálního potěšení. „Nezačala jsem si užívat sex, dokud jsem nezačala masturbovat. Dříve jsem opravdu nebyla spokojená. Svůj první vibrátor jsem si koupila před třemi lety. Škoda, že jsem to neobjevila dříve,“ přiznala Longoria magazínu Self.

Slavná herečka si uvědomila, že musí zachránit všechny své kamarádky, které na tom mohou být podobně. A začala je zahrnovat erotickými pomůckami. „Teď dávám všem svým přítelkyním vibrátory… Nejlepší dárek, který jim můžu dát, je orgasmus,“ míní Longoria.

Její sexuální osvěta má ale svá úskalí. Například většina milenců od ní uteče, když je učí obratnosti v posteli. „Všechny své milence jsem naučila, jak mít dobrý sex, i když pokaždé, když to udělám, oni mě opustí a jdou potěšit jinou ženu,“ směje se Eva.