Pikantní obvinění Willa Smithe: Asistent ho prý přichytil při sexu s hreckým kolegou!

    Během posledních dnů se internetem začalo šířit video, ve kterém bývalý asistent hvězdného herce Willa Smithe (55) tvrdí, že ho přistihl při sexu s jeho hereckým kolegou Duanem Martinem (58). K celé situaci se nově vyjádřil i samotný umělec, který tyto řeči odmítá.

    Jen před nedávnem se jméno Willa Smithe zmiňovalo poté, co jeho manželka Jada Pinkett Smith prozradila, že už více než 7 let nežijí ve společné domácnosti.

    Nově se jeho jméno vzpomíná opět. O oscarovém herci totiž nedávno v podcastu promluvil muž jménem Brother Bilaal, který tvrdí, že byl v minulosti jeho asistentem. V rozhovoru kromě jiného uvedl, že Smithe v minulosti přistihl v intimní chvíli s jeho hereckým kolegou Duanem Martinem, se kterým hrál v seriálu The Fresh Prince of Bel-Air.

    „Otevřel jsem dveře na Duanově šatně a tehdy jsem viděl, jak má sex s Willem,“ řekl Bilaal. K celé kauze se nakonec vyjádřil i samotný Smith, jehož mediální tým vydal stanovisko pro magazín TMZ. „Celý tento příběh je smyšlený a je jednoznačně nepravdivý,“ uvedl mluvčí, podle kterého zvažuje Smith i právní kroky.