Piers Morgan žádá, aby byl Harrymu a Meghan zakázán vstup na korunovaci kvůli jejich arogantnímu prohlášení

Piers Morgan se pustil do prince Harryho a Meghan Markle za to, že odkládají rozhodnutí, zda se zúčastní královské korunovace, píše deník Daily Mirror.

Piers Morgan se ohradil proti prohlášení prince Harryho a Meghan Markle ohledně královské korunovace poté, co se objevily zprávy, že dvojice obdržela pozvánku na tuto událost, jak jsme psali zde.

V neděli vyšlo najevo, že dvojice obdržela korespondenci od kanceláře Jeho Veličenstva, která je oficiálně zve na obřad, ale mluvčí páru uvedl, že jejich účast nebude v tuto chvíli zveřejněna. Tato slova zanechala hořkou pachuť v ústech 57letého moderátora, který se do páru opět pustil. Jak už to bývá, Piers se do Harryho a Meghan pustil za to, jakým způsobem řešili celou záležitost.

Na svém Twitteru bývalý muž pořadu Good Morning Britain napsal: „Arogance tohoto prohlášení je komická. Tito monarchii ničící klauni by neměli být nikde na korunovaci, ať si kdokoli dává na čas, aby se rozhodl.“ Zpráva o pozvání Harryho a Meghan se objevila v neděli poté, co začátkem týdne vyšlo najevo, že pár už nebude mít přístup do Frogmore Cottage, kterou dříve nazývali svým domovem, o čemž jsme psali zde.

Zdroj: Daily Mirror, Twitteru