Piers Morgan opět útočí na Harryho a Meghan: Ve sloupku žádá, aby je král nadobro zbavil titulů a vyškrtl z korunovace

Poté, co se objevily zprávy o tom, že král Karel vystěhoval prince Harryho a Meghan Markle z jejich domova v Anglii, se moderátor Piers Morgan rozhodl opět promluvit. Podle něj je vévodský pár naprostým odpadem.

Jak je známo, britský moderátor je jedním z největších kritiků královské dvojice. Pravděpodobně proti nim chová dokonce určitou nenávist a má s nimi osobní problém. Nevynechá totiž jedinou příležitost, která se mu namane, uvádí deník Marca.

Po vystěhování Harryho a Meghan Morgan apeluje na krále, aby je zbavil jejich královských titulů. Důvod, proč Morgan chce, aby se tak stalo, jsou Harryho memoáry, v nichž odhaluje tajemství královské rodiny. Morgan je jedním z nejhlasitějších kritiků Harryho „pamětí“ a nehodlal si nechat ujít tuto příležitost vznést své požadavky. 

Morgan napsal sloupek pro The Sun, ve kterém vyjadřuje veškeré nesympatie a znechucení. „V každém takovém sporu je bod, kdy musí být v písku nakreslena čára. A pro Karla dostala tato čára tvar Harryho univerzální knihy Náhradník, která vysypala náklad o velikosti Grand Canyonu. Shnilý, páchnoucí hnůj vysypaný na jeho rodinu,“ píše.

S tím samozřejmě souvisí fakt, že si Morgan nepřeje, aby byl královský pár pozván na korunovaci. Ani nevidí tento krok jako logický – proč by se jí měli účastnit? Každý v Británii nyní napjatě očekává, zdali se tak stane, nebo ne.

Zdroje: Marca, The Sun