Petra z MasterChefa: Všichni chodíme na kurzy vaření a máme minimum volného času!

Petra Krajčinovič známá z pořadu MasterChef Česko je dozajista výraznou osobností pořadu, kde se amatérští kuchaři učí vařit. Petra se snaží vyhrát první místo v soutěži, a to nejen svým umem a svojí krásou, ale hlavně humorem a nadšením do vaření. V pořadu Talk (z)lomu se rozpovídala o zákulisí celé soutěže.

Také vás vždycky zajímalo, co se děje v pauzách, které natáčení jednotlivých epizod oddělují? Co dělají naši oblíbení soutěžící, když je nemáme možnost vidět? O tom se rozpovídala Petra: „Byla to nejnáročnější jízda v mém životě,” řekla hned na úvod. „Bylo to časově šíleně náročné, fyzicky šíleně náročné, psychicky šíleně náročné. To, co je v televizi, je tak jedna setina toho, co jsme tam zažívali,” řekla a poté pokračovala.

„Je to takový úchylný pionýrský tábor, kde vlastně žiješ v paralelní realitě s lidmi, se kterými bys normálně v životě nekamarádil, nebavil se, ale ve výsledku to bylo moc fajn.”

Nic není jen tak!

Během natáčení spí všichni aktéři v hotelu, kde mají prý minimum času, takže účastnící pořadu nemají žádné volnočasové aktivity v podobě večírků. Sama Petra říká, že všichni dřou jako koně a jsou celkem často i vyčerpaní, ale ta dřina za to stojí. „Máš tam minimum volna. Mezitím jsou navíc kurzy. My o tom letos smíme mluvit, že se vlastně ještě učíš vysokou gastronomii a ještě se zlepšuješ, což si myslím, že je fajn. Všichni jsme byli nějak vybavení, ale furt jsme amatéři,” řekla Petra a prozradila tak, že se v pauzách mezi natáčením soutěžící ještě vzdělávají, aby mohli předvést co nejlepší výkony.

Věděli jste, že soutěžící chodí na kurzy vaření?

Zdroje: Talk (z)lom, Kafe.cz, Instagram