Petra Vindyšová z MasterChefa je zamilovaná a svěřila se se svým novým úlovkem! „Chlapi balím na oči a jídlo“

Finalistka kulinářské relace MasterChef, Petra Vindyšová, se rozpovídala o svých Vánocích, pokrmech a netajila se ani novým partnerem!

Jaké letos bývalá finalistka MasterChef Česko 2021 slavila Vánoce? „Já, abych se přiznala, tak letos se mi to obloukem vyhnulo, protože jsem byla v prosinci dost nemocná a měla jsem dvoje antibiotika. Nějaký ten vosí úl do mě zajel, ale že by mi to zahýbalo s váhou, to se opravdu nestalo.“ Vypadá to, že nachlazení a respirační choroby se letos nevyhnuly skoro nikomu. Ovšem Petra sama přiznává, že na druhou stranu konečně odpočívala, jinak by musela vařit a starat se o vše. „Letos se mi to všechno vyhnulo obloukem, protože jsem byla dost nemocná a musela odpočívat.“

Má v novém roce nějaké plány, které by si ráda splnila? „Předsevzetí by se nějaké našlo. Asi bych chtěla být ještě aktivnější, a ještě víc se toho naučit.“ Moderátorku TV Nova zajímalo, jak k ní přichází inspirace, když má Petra přece jen aspoň nějaké volno a nepracuje. „Já strašně ráda jím, takže si myslím, že největší inspirací pro mě je, když jdu do nějakého dobrého podniku a tam mi něco zachutná.“ Petra se svěřila, že pak se snaží právě ten pokrm všemožně upravit. Nejraději namísto klasických omáček pracuje s espumou, což je omáčka na způsob pěny.

A kdepak leží základy Petřina vaření? „Základy mám určitě z rodiny. Nejintenzivnější kurz, který jsem kdy dostala, byl od mé milované babičky, která už tady s námi bohužel není. A hrozně mi chybí. Tmelila naši rodinu jídlem a z dětství mám zafixované, že domov je tam, kde to voní po dobrém jídle. Víc snažit jsem se začala v osmnácti po odchodu do Prahy na studia, a potom v jednadvaceti, když jsem se stěhovala s přítelem do bytu. Začalo mi hodně záležet na tom, abych vařením přispívala k teplu domova. Teď mám jiného přítele, ale dělám to pořád. Chlapy balím na oči a na jídlo a vařím jim, co jim na očích vidím. Láska u mě určitě prochází i žaludkem,“ rozpovídala se v rozhovoru pro magazín Žena-In.

Petra je tedy čerstvě zamilovaná a třeba teď trochu opomene svůj workoholismus a bude s partnerem více doma. Jak jsme psali, pokud by jí partner uvařil, rozhodně by jej nekritizovala. Po sledování pořadu MasterChef si Petra získala mnohé sympatie. Krásně hraje na violoncello a umí báječně vařit. Jestli ji sledujete na Instagramu, určitě vás její recepty obohatí.

Zdroj: TV Nova, Žena-In, Instagram