Petra Janů o plastické lékařce Němečkové: “Udělala ze mě hyenu skvrnitou!”

Zpěvačka Petra Janů je vzteky bez sebe! Plastický chirurg a lékařka Ivana Němečková rozhlašuje, že zásluhy za záchranu obličeje si nese ona. Němečková měla zasáhnout při alergické reakci Janů na barvu vlasů.

„To je naprosto nehorázné! Ten obličej mi zdeformovala ona!“ zuřila před Bleskem Petra Janů s tím, že vše bylo úplně obráceně. Němečková měla být tím, kdo jí deformaci obličeje způsobil. Alergii prý na nic nemá.

„Když mi její metacrill obličej zdeformoval a já vypadala jak hyena skvrnitá, lítala jsem po všech možných doktorech a výsledek byl, že opravdu nejsem alergická na nic. Ani na barvu na vlasy,“ dodala zpěvačka, které bylo řečeno, že nebezpečná látka může zůstat v těle i několik let.

Kvůli metacrillu si zažila opravdu strašlivé chvíle. Obličej se jí celý změnil, natekl a celý stav byl velmi bolestivý. Proto Janů naštvaly výroky lékařky Němečkové, že jí zachraňovala tvář právě ona.

„Když jsme spolu na konci roku 2018 odlétaly na dovolenou na Maledivy, Petra byla oteklá a zdeformovaná v obličeji,“ řekla například Němečková. Prý bylo vše způsobené barvou na vlasy a tak zpěvačce doporučila léčbu mořskou vodou.

„Každý den jsem jí až šestkrát namáčela vlasy do mořské vody. Ta hodně pomohla a Petřin stav se zlepšil,“ pochválila se pro Expres lékařka, která byla Petře i kamarádkou.

Petra Janů však absolutně nesouhlasí a dokonce napsala na sociální sítě oficiální prohlášení. Obě ženy si už k sobě zřejmě cestu nenajdou… My jsme vyjádření Petry Janů komentovali zde.

Zdroj: Blesk, Expres