Petr Rychlý byl převezen do nemocnice. Spadl z jeviště

Oblíbený herec Petr Rychlý byl převezen do nemocnice v Českých Budějovicích kvůli zranění, které si způsobil po pádu z jeviště při divadelní zkoušce. Na noze měl prý velkou tržnou ránu, která si vyžadovala ošetření lékařů.

Na své instagramové síti známý herec podal vyjádření k celé situaci. Informoval o tom, že při včerejší zkoušce spadl z jeviště a přivodil si velké zranění nohy. Záchranná služba ho převezla do nemocnice v Českých Budějovicích.

Kromě toho poděkoval doktorům z Českých Budějovic a záchrance z Českého Krumlova za slušné zacházení. „Noha je sešitá, mám tam patnáct štychů, a díkybohu nemám nic zlomeného. Ale co je teda blbý, že bohužel mi to fyzicky nedovoluje tuto roli odehrát,“ píše deník Blesk.

Petr Rychlý se svým fanouškům omlouval za to, že ve hře díky zranění nebude účinkovat a prosil je, aby svou cestu do Českého Krumlova nerušili.

Hra ve které měl Rychlý účinkovat se jmenuje Ženy Jindřicha VIII. Ztvárňuje zde dvojroli krále Jindřicha VIII. a hospodského Jindry. Petr Rychlý také podotknul, že i přes jeho zranění se představení neruší a nahradí ho v něm herec Tomáš Drápela. O němž Rychlý v souvislosti s tím řekl: “ Dělá to skvěle, podle mě ten mrcha hraje lepší než já.“

Fanoušky poprosil o pochopení a vyjádřil lítost. Zároveň slíbil, že jen co to bude možné, tak se vrátí.

Petr Rychlý je herec, kterého si fanoušci zamilovali hlavně díky ztvárnění Čestmíra Mázla v Ordinaci v růžové zahradě.

Zdroje: Blesk, Instagram