Petr Pavel se setkal s hercem Orlandem Bloomem. Internetoví šprýmaři vtipkují

Prezident Pavel od své inaugurace zvládl už několik důležitých cest a akcí. Jednou z nich byla i schůzka s hercem, ale hlavně ambasadorem nadace UNICEF, Orlandem Bloomem. Své fanoušky na Instagramu tím velmi potěšil, některé dokonce pobavil.

„Ve středu jsem se setkal s vyslancem dobré vůle UNICEF Orlandem Bloomem. Mluvili jsme spolu hlavně o dopadech války na Ukrajině na děti. Orlando, pokračuj v tom, co děláš. Je důležité nezavírat oči před válečnými zločiny páchanými na ukrajinských dětech,“ napsal prezident k fotkám, na kterých je zachycen Pavel a Orlando uprostřed jednání.

Spoustě Pavlových fanoušků toto setkání vnuklo do myšlenek několik vtipných vizí, které promítli do svých komentářů. Takhle to vypadá, když se internetoví šprýmaři baví.

„Piráti z Čech a Prokletí Ukrajinské perly.“

„Legolas by to na Ukrajině rychle srovnal do mírového řešení. Zkusil jste mu podstrčit luk a šípy?“

„Já jen doufám, že slunce nebude vstávat rudé.“

„Trochu popustit vlasy a pan prezident by byl dobrej Gandalf,“ rozesmál ostatní zpěvák Kuba Ryba z kapely Rybičky 48.

Kromě vtípků se Pavel však dočkal i slov uznání. Lidé obdivují jeho aktivitu za necelý měsíc ve své funkci a jsou na něj hrdí. Některé ženy dokonce uvažují, že budou kandidovat na příštího prezidenta, aby se mohly také setkat s Orlandem, popřípadě s jiným ženským idolem.

Prezident Pavel už má plány na příští týden. Se svou manželkou Evou se vydá do Moravskoslezského kraje, kde podnikne několik návštěv. O svých cestách Pavel pravidelně informuje na Instagramu.

Zdroje: Instagram