Petr Kolečko o milostném trojúhelníku s Vignerovou a Nesvačilovou: Situaci by nejraději vysvětlil filmem

Aféry scenáristy Petra Kolečka (39) s modelkou Anetou Vignerovou (35) a herečkou Denisou Nesvačilovou (31) se staly tím nejprobíranějším tématem posledních několika měsíců. K milostnému trojúhelníku se ale dlouho nikdo z nich nevyjadřoval a zejména Kolečko ignoroval komunikaci s novináři. Nyní scenárista mlčení prolomil a celou situaci popsal tak, jak mu je vlastní – jako filmový scénář!

Ačkoliv Nesvačilová i Vignerová občas na zprávy v médiích reagovaly, Petr Kolečko jakákoliv vyjádření odmítal. V nejnovějším díle Show Jana Krause se ale rozhodl o milostném trojúhelníku promluvit. „Žádná pravda nesmí stát v cestě dobré historce. Někdy je ale lepší, když o vás píšou lži než pravdu. O někom je lepší lež, o někom pravda… Já jsem taková křížená varianta,“ cituje Kolečka web CNN PrimaNews.

Scenárista si zároveň postěžoval, že bulvární média z něj cíleně udělala zápornou postavu, píše web iDnes. Vyjádřil se také, že podle něj nemá cenu situaci vysvětlovat slovy a mnohem raději by všechno uvedl na pravou míru prostřednictvím filmu.

„Kdybych podle toho dělal nějaký film, chtěl bych to dělat s nějakou hlubší psychologií a třeba bych některé ty věci uvedl na pravou míru. Co v těch příbězích chybí, jsou pohnutky lidí, které mohou být různé. Nebudu mluvit za svoji ženu nebo za někoho jiného. Byla by velká lež tvrdit, že jsem se nedopustil nějakých omylů. Ale ty postavy mohou být různé,“ uzavřel Kolečko.

Zdroj: Instagram, idnes.cz, cnn.iprima.cz