Petr Kolečko a Aneta Vignerová si splnili sen. Vydali se bez malého Jiříčka na cestu do Ameriky, o které snili již dlouho

Na začátku jejich vztahu si manželé Kolečko a Vignerová vysnili cestu do Ameriky. Do cesty se jim neustále stavěly různé překážky, proč museli svou vysněnou cestu odkládat. Nyní po dlouhé době svůj sen zrealizovali a jsou nadšení.

Aneta Vignerová uvedla, že v Americe kdysi byla pracovně jako modelka a moc se ji tam líbilo. Když začal jejich vztah s Petrem Kolečkem, tak si slíbili, že se do této země spolu jednou podívají. Ale jak Aneta tvrdí, tak pokaždé nastaly problémy, které jejich cestu odsouvaly.

„Nejdřív jsem byla těhotná, Jiříček malý, pak byly nějaké problémy, svatba a až teď na to konečně byl čas.“ uvedla Aneta.

Syna Jiříčka, kterému je 3,5 roku dali na hlídání mamince Anety a mohli se vydat na svou vysněnou cestu, která trvala dva týdny.

Jejich cesta Amerikou započala v New Yorku a poté si vypůjčili auto a začali cestovat.

„Určitě jsme nevymetali obchodní centra a nakupovali, za prvé máme všeho dost a navíc už to není takový boom. Ale jeden kufr navíc jsme přikoupili na dárky pro děti a hlavně, aby se nám tam vešel obří Spiderman pro Jiříčka. Bez toho jsme nemohli přiletět domů,“ tvrdí modelka, která byla denně se synem ve spojení přes video chat. „Hrozně se nám stýskalo, ale u mamky se měl dobře. Takhle dlouho jsme od sebe byli poprvé“, uvádí její slova deník Blesk.

Nyní jsou manželé z vytoužené cesty doma a jsou prý stále nadšeni. Na další dovolenou si ale prý budou muset ještě počkat, jelikož nyní jsou pracovně vytížení.

Petr Kolečko má z prvního manželství dvě děti. V roce 2019 se dal dohromady s modelkou Anetou Vignerovou a ta mu porodila v roce 2020 syna Jiřího. Jejich vztah procházel krizemi a Kolečko začal udržovat vztah s Denisou Nesvačilovou. Dlouhodobé vztahové boje nakonec vyhrála Aneta Vignerová, kterou si Kolečko v březnu 2023 vzal za manželku.

Zdroje: Blesk, Instagram, CelebWiki