Petr Kolář opět výrazně snížil cenu svého domu! Jak je to s jeho exekucí? A proč luxusní stavbu nikdo nechce?

Na začátku roku zůstal Petr Kolář na ocet a k tomu ještě musel řešit exekuci. Prodej jeho luxusní vily tak byl nevyhnutelný. Dům ale stále nikdo nechce, i když zpěvák poněkolikáté snižuje prodejní cenu. Jaké jsou důvody? A jak je na tom Kolář aktuálně?

Řekněme, že start do nového roku se muzikantovi Petru Kolářovi moc nevyvedl. Nejen že se od něj odstěhovala o 22 let mladší přítelkyně Lenka, ale napovrch vyplula i tutlaná exekuce.

Kolářovu vilu dle deníku Blesk dřívě prodávala realitní kancelář za 30 milionů korun. Dům ale prodává Kolář, nikoli exekutor. „K dnešnímu datu, tj. 27. 1. 2022, vámi zmíněná exekuce stále trvá, nicméně je ve fázi odkladu z důvodu řešení výše výživného,“ napsala dříve mluvčí exekutorské komory Eva Rajlichová.

Od začátku roku ale o muzikantovu vilu evidentně zájem není. A tak musel Kolář už po několikáté jít s cenou dolů.

Aktuálně za dům dle webu Život v Česku požaduje 24 800 000 Kč. „Jsme teď v takovém nerozhodném období, což je prostě tou dobou. Nikdo neví, kdy skončí konflikt na Ukrajině, všechno zdražuje a na trhu s nemovitostmi zájemců razantně ubylo. Lidé na dům chodí, ale spousta jich evidentně vyčkává, co se bude v příštích týdnech a měsících dít,“ vysvětlil zástupce realitní kanceláře Dušan Měchura, proč k prodeji zatím nedošlo.

Zdroje: Život v Česku, Blesk