Petr Janda obdržel originální dárek, limitovanou edici hodinek pro něj i jeho fanoušky

Petr Janda se svou kapelou Olympic slaví neskutečných 60 let, a to samozřejmě ve velkolepém stylu. Plánuje 60 koncertů, aby to bylo tematické. A zavítal také do Miami, kde byl obdarován originálním dárkem.

V Americe má naplánováno několik koncertů, protože i zde má své příznivce. Plánuje tady zůstat tři týdny. „Zpívám krajanům ve Spojených státech fakt rád. Jsou srdeční, připomenu jim domov, jsou místy i dojatí,“ řekl Blesku Janda.

Dárek měl dostat Janda už k loňským narozeninám, ale kvůli covidu k tomu nedošlo. Originální dárek vyrobila firma, která pečovala a čistila Pražský orloj. Pro oslavence Petra Jandu vyrobili limitovanou edici hodinek s nápisem Legenda.

 „Skvělé. Mám už hodinky na tenis, k obleku a teď i na koncerty,“ měl podle deníku Aha radost Janda. Bylo vyrobeno pouze 50 kusů a budou zřejmě pro sběratele nebo skalní fanoušky Petra Jandy a Olympicu. Firma se chystá vyrobit i hodinky podle staroměstského orloje.

Písně Olympicu jsou věčné. Petra Jandu nedávno dojala jeho píseň Slzy mé mámy, kterou zpíval na muzikálu Okno mé lásky zpěvák Jan Toužimský z kapely Arakain. Dojímavých písní má ale Petr Janda za svou kariéru nespočet a dnes patří tento zpěvák skutečně k legendám hudebního světa.

Zdroj: Instagram, Aha, ČSFD, Blesk