Perkausová promluvila o návratu do televize. Pod palbou otázek fanoušků se vyjádřila, že o rošádě nikdo neměl tušení

Velké otřesy televize Prima nakonec ustála. Eva Perkausová zářila po boku Petra Suchoně, nového kolegy při vysílání Hlavních zpráv. Vše šlo mezi nimi na jedničku, moderátorka se po tříměsíční pauze nezakoktávala a k celé situaci se konečně vyjádřila i ona sama.

Všichni věděli, že se Eva na televizní obrazovky vrátí. Zda takhle brzo, těžko říct, nicméně co se stalo, stalo se. Její návrat totiž znamenal odchod dvou jejích kolegyň a pořádné přeuspořádaní moderátorských dvojic. O celkové rošádě, kdo s kým nově bude, jsme psali zde.

„Omlouvám se, že se k celé situaci vyjadřuji až dnes, avšak sama jsem o ní byla vyrozuměna před pár dny a potřebovala jsem alespoň nějaký čas se se situací vyrovnat. Potvrzuji, že v pozici moderátorky Hlavních zpráv končím. Respektuji rozhodnutí ze strany Primy a CNN Prima NEWS a děkuji za nabídku setrvat na jedné palubě,“ vyjádřila se na Instagramu nedávno Gabriela Lašková, která se nakonec rozhodla z televize úplně odejít.

O celé situaci neměla tušení, tvrdí Eva

Sama Perkausová se, podle deníku Extra.cz, nechala slyšet, že o podobné situaci a jiném uspořádání moderátorů rozhodně neměla sebemenší tušení. „Každému normálnímu člověku je snad jasné, že bych nikdy záměrně nevyhodila nikoho z pracovní pozice. Hlavně nejsem k takovým rozhodnutím kompetentní. Vrátila jsem se z mateřské dovolené zpět do práce, což bylo v plánu, a se změnami, které jsme se dozvěděli, nikdo ze zasvěcených dopředu nevěděl, včetně mě,“ vyjádřila se krásná blondýnka na svém Instagramu.

„Respektujeme rozhodnutí nadřízených, což dělá valná většina z vás/nás. S Gabčou jsme vždy vycházely a vycházíme, protože víme, jak se celá situace má,“ dodala Eva k situaci ohledně druhé, dnes již bývalé, kolegyně Gabriele Soukalové. Jak se zdá, vše je nakonec v pořádku a mezi nikým není zlá krev. Snad tomu tak opravdu je a tato situace nebude mít ještě nějakou nepříjemnou dohru.

Zdroj: Extra.cz, Instagram-Gabriela Lašková, Instagram-Eva Perkausová, vipshow.cz, redakce