Pazderková promluvila o manželství s Pavláskem: Všechno byla lež!

Iva Pazderková (42) konečně kápla božskou a promluvila o manželství s komikem Lukášem Pavláskem (44)! Roky tahali celý národ za nos a tvrdili, že jsou manželé. Pravda je ale taková, že svoji nikdy nebyli, napsal web Blesk.cz.

Oba „ex manželé“ o svém manželství mluvili celkem běžně, to však jen do doby, než nastala Pavláskova veselka. „Moje první svatba byla trošku z legrace s Ivou Pazderkovou, tajili jsme to, protože jsme se za to trošku styděli. Bylo to v době, kdy jsme začali dělat Na stojáka, krátce jsme spolu chodili, byli jsme v takovém rozjásaném období,“ tak zněla Lukášova slova. „Nikoho jsme nepozvali, ani rodiče, ti byli pak strašně naštvaní. Jen co to šlo, zase jsme se rozvedli. To byla taková svatba na zkoušku. Moje přítelkyně to ví, znají se s Ivou, kamarádí spolu,“ tvrdil komik, který se proslavil jako Tydýt v sérii reklamních spotů.

Nyní se však ukázalo, že to vše byly jen lži. Když se totiž Lukáš na začátku září oženil s krásnou PR manažerkou Denisou Cingelovou, všude se psalo, že pro nevěstu je to svatba první, zatímco pro jejího novomanžela již druhá, a to nemohli nechat jen tak. Nakonec Pazderková kápla božskou! Přiznala to v pořadu Život ve hvězdách na tn.cz. „Před lety někdo plácnul, jestli jsme my dva spolu chodili nebo žili. A my jsme si vymysleli, že jsme byli manželé,“ řekla Iva, která navíc přiznala, že snubní prstýnek na ruce nikdy nenosila.

Svého rozhodnutí prý nelitují, naopak. „Dotáhli jsme to tak daleko, že je to i na Wikipedii. A jsme na to pyšní. Byl to vlastně, řekla bych, úspěšný experiment. Toho, jak lze celkem dobře lidem namluvit něco tak absurdního, jako že já a Lukáš bychom mohli být manželé,“ pyšnila se Pazderková. „Omlouváme se všem. Kamarádům i známým, kterým jsme do očí lhali, ale ten fór za to stál.“

Nejen pro Denisu, ale tedy i pro Lukáše to byla první svatba. „A já pevně věřím, že jsou si souzeni,“ prohlásila herečka, která na jejich svatbě samozřejmě nemohla chybět.

Ani Iva ovšem není sama. V pořadu Surviver se totiž seznámila s Turkem Bertuğem Baloğluem, se kterým se nakonec dali dohromady, informoval web eXtra.cz.

Zdroje: Blesk.cz, eXtra.cz, Instagram