Pavol Habera ve tresu! Pocit méněcennosti a pochybnosti. Fanoušci ho podrželi

Paľo Habera teprve nedávno přiznal stres z prodeje vstupenek na jeho příští turné. „Hmm. Ok, asi stárnu. Dnes večer spouštíme prodej na naše turné a já mám v břiše takový ten pocit, jak jsem měl před maturitními zkouškami. Otázky v hlavě – zda ​​ještě někoho zajímáme a podobné kraviny. Chápete? Po 2000 odehraných koncertech!!!,“ napsal na svém Instagramovém profilu.

„Ano, mám pochybnosti – vlastně celou svou kariéru jsem v tomto dost opatrný a raději nemám velká očekávání! Ale nervózní jsem, to přiznávám! Jak hovado! Hmm.. I tak to na konec nějak dopadne! A možná konec bude zase o kousek později,“ přiznal. Jeho fanoušci jej však podrželi skvělými reakcemi nejen v komentářích. Fakt, že o turné je zájem, dokazuje i video, které přidal později a informoval, že v rámci turné přidávají další koncert.

O tom, že jeho fanouškovská základna je opravdu obrovská, svědčí i počet jeho faoušků, který se nezadržitelně blíží 300 tisícům. Na sociální síti má tedy více fanoušků než jeho partnerka Daniela Peštová, kterou sleduje 230 tisíc lidí. I přes tento ohromný počet se však nechytá na čísla rapera Rytmuse s 738 tisícem fanoušků či Daru Rolins, kterou sleduje 710 tisíc fanoušků.