Pavel Berky na roztrhání: šije, vede módní kurzy a vaří doma i v televizi! Testuje nové recepty na svém partnerovi

Pavel Berky, semifinalista MasterChef Česko 2020, slovenský módní návrhář, výtvarný umělec se v rozhovoru pro Blesk rozpovídal nejen o vaření!

Svěřil se, že na svém partnerovi Matěji Pardusovi testuje nové recepty. Tanečník a zpěvák Matt Pardus (33) let se pochlubil, že jej partner pořádně vykrmuje, což je na jeho postavě i vidět, jak si sám ze sebe dělal legraci. Tyto dva jste měli možnost vidět v MasterChef ve svatebním, jelikož jejich slavný den byl částečně prezentován v pořadu a dokonce jim vařili soutěžící z MasterChef Česko 2021.

Pavel sdílí své recepty především na Instagramu, kde se dočkáte nejrůznějších variací sladkých i slanných pokrmů, ovšem ty nejlepší si nechává pro svou kuchařku, kterou propaguje na webu Pavel Berky. Stejně tak si od něj ovšem mohou fanoušci nechat ušít šaty nebo se dostat do jeho módního kurzu. Takže ačkoliv se dostal do semifinále MasterChef, stále se věnuje svému koníčku i zaměstnání a vaření se stalo jeho dalším životním prvkem.

Dokonce se v rozhovoru vyjadřovali také k těžké době, kdy se lidé snaží najít levné recepty. Pavel Berky navrhl slovenské párance a Matěj přidal, že cokoliv bramborového, protože jeho partner má velmi rád brambory a je to tedy často využívaná surovina v Berkyho kuchyni.

Berkyho nápad na kuchařku s levnými, chutnými a zdravými recepty zaujal. Možná svým fanouškům připraví další publikaci o vaření s tímto tématem.

Tento týden budete moci vidět kuchařský um Pavla Berkyho v pořadu Babičko, vař, kde se ukázal po boku Petry Černocké.

Copak asi Berky se Saxánou uvaří dobrého?

Zdroj: Blesk, Instagram, Pavel Berky, redakce