Patrik Hezucký jako Ken. S panenkami Barbie a Kenem se roztrhl pytel. Známé osobnosti byly vymodelovány jako od Mattela

Jsou to dva týdny, co měl premiéru nový film Barbie. Film režisérky Grety Gerwig zahalený celý do růžové doslova ovlivnil celý svět. Dokonce vznikla aplikace, která vás dokáže z vaší fotky proměnit v panenku od Mattela. I naše známé osobnosti se nechali strhnout touto novinkou a dnes tak můžeme vědět, jak by jako Barbie vypadala třeba Marta Jandová.

Ta set několika fotek jako slavná panenka sdílela před několika dny s popiskem „Dobrou noc“. Její někteří sledující se shodli, že takovou panenku by hned brali. „Tuhle Barbie nutně potřebuji,“ napsal jeden z nich. Martě to jako panence opravdu sluší.

Svým arzenálem panenek se pochlubilo také rádio Evropa 2, které na svém Instagramu sdílelo Barbie-fotky svých moderátorů. Máme tedy možnost vidět také, jak by třeba Leoš Mareš nebo Patrik Hezucký vypadali jako Kenové. Musíme říct, že štíhlý a plastikový Patrik vypadá dost podivně. Ale takový Ken Petr Říbal by rozhodně stál za hřích… ho koupit, samozřejmě.

Jak by jako Barbie vypadala třeba Kateřina Neumannová se můžete podívat na článek časopisu Blesk. Mimo ni přes aplikaci prošel třeba bývalý ministr zdravotnictví Adam Vojtěch, Hana Zagorová, Rey Koranteng, Tomáš Rosický nebo premiér Petr Fiala. Třeba Jiřina Bohdalová vypadá téměř stejně, jako za mlada. A kdybyste i přesto pořád neměli dost, můžete mrknout na oficiální profil této aplikace na Instagramu.

Zdroje: Instagram, autorský text, Blesk