Patrik Hezucký donutil své fanoušky závidět. S rodinou vyrazil na Nový Zéland a do Hobitína

Patrika Hezuckého si většina lidí pamatuje jako moderátora-vtipálka z rádia Evropa 2. Po boku Leoše Mareše už v něm působí 26 let a tato dvojice se za ty roky stále ještě neoposlouchala. Občas sice z vysílání vypadnou, většinou kvůli čerpání dovolené, jejich fanoušci jsou pak o to raději, když zase vrátí. Zatímco Leoš včera na svém Instagramu informoval, že ode dneška opět vysílá, Patrik si ještě užívá dovolenou.

Se svou rodinkou 21. února odletěl na Nový Zéland. Informoval o tom na svém Instagramu a slíbil svým fanouškům, že s nimi bude sdílet své zážitky. A ty rozhodně stojí za to. Nový Zéland patří mezi nejkrásnější ostrovy na světě a Patrik si se svou ženou a synkem naplno užívá jeho krásy. Kromě povalování se na pláži, ochutnali místní jídlo nebo vyrazili na túry, aby obdivovali novozélandskou přírodu.

Ten, kdo se na Nový Zéland vydá, se častokrát nevyhne návštěvě filmového Hobitína. Hlavně ten člověk musí být fanouškem trilogie Pán prstenů, která se na Zélandu natáčela, jinak mu hobití nory s kulatými dveřmi nic neřeknou. „Jestli jste fanoušky Pána Prstenů a Hobitů, tak se na Zélandu musíte zastavit v Hobitíně, kde se film natáčel. Skvělé!“ napsal Patrik k videu, díky kterému se v komentářích pod ním objevila spousta závistivců.

„Tiše závidím, bomba,“ napsal jeden sledující. „Strašná závist, užívej,“ přeje jiný. „Nedokážete si představit, jak vám závidím,“ vyjádřil se sledující Marek. „Bože, tak teď těžce závidím. Pán prstenů je moje nejoblíbenější trilogie. Snad se tam jednou taky podívám,“ píše fanynka Vendy a je to, jako by mi vzala moje slova přímo z úst.

Zdroje: Instagram