Patricie Pagáčová řešila problémy jídlem. Schovávala Nutellu pod bundu

Herečka Patricie Pagáčová (34) vypadá poslední roky naprosto senzačně. Už před těhotenstvím se zbavila nadbytečných kil a celá jen září štěstím. Dokonce stíhá s dcerkou i cvičit, jak napsal deník Aha!. Ne vždy to tak ale bylo růžové. Jak Patricie přiznala, prošla si obdobím nadváhy, kterou způsobil smutek…

Patricii se před lety sešlo několik událostí, jež jí způsobily šrámy na duši. „Rodiče se rozváděli, do toho jsem dělala státnice a psala bakalářku,“ přiznala herečka pro Blesk s tím, že navíc byla i po rozchodu s tehdejším přítelem.

Období si tak prožila po svém a smutek zajídala nezdravými dobrotami. Najednou měla deset kilo nahoře, čehož si pochopitelně všimlo její okolí i diváci, protože hrála oblíbenou Terezu Jordánovou v seriálu Ulice. Všichni prý začali sledovat, jak se stravuje, což bylo velmi nepříjemné.

Pagáčová se také svěřila s tím, že jíst chodila raději sama do šatny.

,,Prostě jsem nechtěla, aby kdokoliv viděl, kolik toho sním. Kupovala jsem si Nutellu a když jsem přicházela domů, nosila jsem si ji pod bundou, aby mě s ní nikdo neviděl,“ přiznala se smíchem Blesku herečka, která si však tehdy zadělávala na poruchu příjmu potravy.

A jak se z toho vůbec dostala? Patricii „vyléčila“ fenka, kterou si adoptovala z útulku. Díky procházkám šla kila postupně dolů a herečka našla ve čtyřnohé kamarádce i duševní oporu…

Zdroj: Blesk, Aha!