Patrasové hrozí veřejně prospěšné práce za řízení a způsobení nehody pod vlivem alkoholu. Prospěje jí to, poznamenal ostře Slováček. Dáda teď jezdí tramvají

Loni v květnu Dagmar Patrasová způsobila autonehodu údajně pod vlivem alkoholu. Blízko jejich domu nezvládla řízení a narazila do zaparkovaného auta a následně do betonové zábrany s dopravním značením, psal časopis Blesk. A to proto, že herečka si od soudu vyslechla čtyři možné tresty, které jí za její neohleduplnost hrozí.

Ve večerních zprávách televize Nova bylo řečeno, že Dádě hrozí buď trest podmíněný, veřejně prospěšné práce, trest peněžitý, nebo zákaz řízení. Nebo také všechno dohromady. Soud tak dal za pravdu žalobci a uznal, že Dagmar skutečně v době nehody byla pod vlivem alkoholu. To dodnes však bývalá dětská ikona stále popírá.

„To nebylo pod žádným vlivem alkoholu. Nikdo mi nebral krev, nikdo mi nedával dýchnout,“ přičemž dechovou zkoušku, podle informací zpravodaje iDnes, odmítla. Dádě nyní běží osmidenní lhůta na odvolání. Pokud by se tak stalo, mohlo by další vyšetřování zabrousit do její minulosti, kdy už jednou opilá bourala. „Teoreticky hrozí, že v rámci nového dokazování může vyjít najevo, že se dopustila ještě něčeho horšího, a nelze vyloučit, že by ten trest nebyl nepodmíněný,“ zdůraznil televizi Nova její advokát.

Redakci televize Nova se s Dádou spojit nepodařilo, Slováček se k tomu nechtěl vyjadřovat a jejich dcera Anička nic konkrétního nevěděla. Nicméně, časopisu Blesk se vyjádření ze strany Dádina manžela už dostalo a musíme říct, že je pěkně ostré. „Co vám mám na to říct? Veřejně prospěšné práce Dádě rozhodně neuškodí. Naopak,“ řekl saxofonista. Celou situaci tak nechá na své ženě, protože až se on vrátí ze Slovenska, letí s Aničkou do Egypta. „Co si natropila má žena, mě nezajímá. Doufám, že ji nenapadne se odvolat,“ utrousil ještě nakonec.

Dáda se to však snaží brát s nadhledem a z možného zákazu řízení si nic nedělá. Jízda tramvají je prý také fajn. Zapírání řízení pod vlivem se najednou rozplynulo a herečka dokonce po rozsudku soudu projevila lítost.

Zdroje: Tv Nova, Blesk, iDnes