Patrasová versus Krampol. „Jediná možnost, která existuje, je nedobrovolně Dádu zavřít na půl roku do blázince,“ tvrdí moderátor. Dáda vrací úder

Milovaná manželka Jiřího Krampola Hanička před třemi lety podlehla vážným zdravotním problémům. Objevily se spekulace, které byly spojené s konzumací alkoholu a léků a herec a moderátor tyto spekulace nevyvracel. Místo toho potvrdil, že jeho paní měla alkoholovou demenci. Podle něj jí ale trpí také oblíbená Dagmar Patrasová.

Hvězda seriálu Návštěvníci nebo Vrchní, prchni minulý rok bourala pod vlivem alkoholu, připomíná incident Šíp. V březnu se pak objevila v ranním vysílání TV Nova, kde měla problém s vyjadřováním a podivně koktala, čímž vyvolala další otázky. Byla Patrasová pod vlivem alkoholu nebo jiných látek? Celou situaci ale okomentovala tak, že měla virózu.

O zdravotní stav populární herečky se strachovali nejen její blízcí známí, ale i její manžel. Ten potvrdil, že má manželka problém s pitím, a že proti ní nedávno soud vydal trestní příkaz.

„Co vám mám na to říct? Veřejně prospěšné práce Dádě rozhodně neuškodí. Naopak. Já to ale nechci komentovat. Až se vrátím ze Slovenska, letíme s Aničkou do Egypta a to, co si natropila má žena, mě nezajímá. Doufám, že ji nenapadne se odvolat,“ řekl Slováček pro Blesk.

A servítky s Patrasovou si nebral ani Jiří Krampol, který také znovu promluvil o zdravotních problémech své ženy.

Moje Hanička měla už alkoholickou demenci. A nemyslím si, že Dáda to má jinak. Potřebuje pomoc,“ pronesl Jiří Krampol. Felixovi jsem zdůrazňoval, že jediná možnost, která existuje, je nedobrovolně Dádu zavřít na půl roku do blázince, prakticky do „koncentráku“. Je nutná tvrdá abstinence. Není to jisté řešení, je to pokus,“ dodal poté.

A jak na Krampolova slova reaguje populární Dáda?

„Já jsem s ním skončila. Vždycky mi řekne, že si to celé vymysleli novináři, že o mně nikdy nic takového neřekl, a za týden mě pomlouvá jinde. Já jsem s těmi novináři mluvila, mají to nahrané, tak laskavě, ať nelže,“ řekla naštvaně Patrasová pro Sedmičku.

Zdroj: sip.denik.cz, sedmička.tyden.cz, CNN Prima News