Patrasová si umí dupnout! Dokud žije, Slováček nesmí v této věci vydat ani slůvko

Na Dagmar Patrasovou (67) se to poslední roky hrnulo ze všech stran a letos to vyvrcholilo návratem rakoviny dceři. Navíc pykala i za její loňskou autonehodu s podezřením na požití alkoholu a odebrali jí řidičák, přičemž ji neminula ani mastná finanční pokuta. Její manžel, Felix Slováček (80), přitom bohužel není zrovna opora…

​V minulosti spojovalo Dagmar Patrasovou s hudebníkem Ivanem Mládkem přátelství i spolupráce. I proto nedávno nechyběla na premiéře hudební komedie Močál Story s jeho písněmi. Přišla tam ale překvapivě sama. „Napsal pro mě spoustu nádherných písniček už na moje první album. Je to génius,“ vyzdvihla Mládkovu tvorbu pro Super.cz. Hlavním důvodem Dádiny účasti na premiéře byl ale její syn Felix Slováček mladší, který ve hře nejen účinkoval, ale podílel se i na hudebních aranžmá.

„Dělá mi to velkou radost, protože vidím, že se zúročilo to, že jsem děti vozila do lidové školy umění, i když se jim nechtělo a musela jsem je přemlouvat,“ vzpomínala Patrasová na staré časy. Obě děti se věnují hudbě profesionálně, Felix je skvělý hudebník a Anička se věnuje zpěvu, ale sem tam si také zahraje. Právě kvůli dceři se Dagmar velmi trápí pro návrat rakoviny, ale přece jen se snaží vnímat i pěkné stránky života. „Byla jsem unavenější, protože jsem se stresovala a trápila. Teď prostě žiji,“ uvedla a pozitivní změnu vidět i na jejím vzhledu.

Dáda vypadá stále výborně, ale kdysi byla skutečně mega sexbomba. Byla snem a múzou mnoha mužů všech věkových kategorií, ale je třeba uznat, že i před sedmdesátkou vypadá velmi dobře. Jejím velkým obdivovatelem a nápadníkem byl i skvělý český muzikant Ivan Mládek. Právě s ním se nadšeně vítala i na premiéře. Kdysi Dádě věnoval i velmi osobní dar. Věnoval mi obraz, v určitém období, ten obraz se nazývá In Flagranti. Vím, k čemu to směřovalo. Obraz u nás visí, i když ho chtěl manžel okamžitě darovat dětem, ale zatrhla jsem to s tím, že pokud žiji, tak ten obraz tady bude,“ prozradila, jak si doma dupla, ačkoli to nevěrníkovi Slováčkovi musí pořádně kazit nervy. Inu, kdo ví, kdyby si Dáda tehdy vybrala Mládka, mohlo být snad všechno jinak.